3 жінки за знаком Зодіаку в який закохуються чоловіки з норовом

Як правило, один за іншим негідник з’являється в житті тієї жінки, яка відрізняється надмірною чутливістю або наївністю. Часто це — представниця одного з наступних знаків.

Раки

Жінка-Рак хоче знайти любов і сім’ю, вона довірлива і здатна віддавати значно більше, ніж отримувати. Вади партнера представниці цього знака не бачать доти, доки відчувають в них надійну опору і захист. Вони не завжди розуміють кордон між турботою і контролем, часто не розуміють, коли слід сказати тверде «ні».

Діви

Хоча жінки-Діви надзвичайно розумні і прозорливі, маніпулювати ними досить легко. Вони люблять похвалу, а негідники часто бувають майстрами лестощів. Діви вчаться на власних помилках, але погані хлопці притягують їх наче магнітом. Перш, ніж порахувати відносини серйозними, вони все ретельно зважують і не поспішають приймати рішення.

Козероги

Якщо чоловік розумний і володіє хорошим почуттям гумору, навіть раціональна і звикла зважувати все жінка-Козеріг далеко не відразу зможе розглянути його натуру. Її партнер повинен бути цікавим і завзятим, а відносини — досить рівними, але з періодичними гучними скандалами. Про те, що з чоловіками Козерогам не щастить, вони замислюються не відразу, оскільки вірять, що кохані.