fbpx
Гороскоп

3 жінки за знаком Зодіаку, які найчастіше зраджують у стосунках

Стрілець

Народжені під знаком Стрільця жінки хочуть бачити поруч з собою чоловіків темпераментних. У разі, якщо обранець з якоїсь причини не в силах дати необхідні емоції, то дами почнуть ці відчуття шукати на стороні. Жінка-Стрілець з легкістю обзаведеться іншого і почне вимагати від нього всього відсутнього. Найчастіше подібна схема поведінки провокує розлад у стосунках і подальше розставання.

Водолій

Представниці цього знака Зодіаку не замислюючись занурюються з головою в черговий роман. Слід зауважити, що жінки-Водолії вже під час першого побачення з потенційним партнером допускають можливість продовження історії. Причиною цього є прагнення роздобути свіжі враження і емоції. Даний факт цілком пояснює їх перевагу не вступати в тривалі стосунки і задовольнятися короткими «романчиками», які без особливих моральних витрат можна завершити в будь-який момент.

Риб

Причина негідної поведінки народжених під знаком Риби дам легко з’ясувати. Вони просто жадають знайти багатого і щедрого покровителя. Коли чоловік, який зустрівся на шляху викликає інтерес, жінка-представниця цього астрологічного символу — зробить все, щоб затягнути його в сіті. Вичавивши з чергового партнера максимум, дівчина-Риба піде “на глибину” для пошуку нового партнера, готово виконувати будь-які забаганки.

You cannot copy content of this page