fbpx

3 жінки за знаком Зодіаку, які не підпускають близько до себе протилежну стать, вважаючи за краще тримати його на відстані

На першому місці жінки Діви

Можете зі шкіри геть лізти, співати до ночі серенади, подарувати кабріолет, в якому лежить норкова шуба, в кишені якої розташувалося колечко з діамантом, але не вийде звабити Діву, якщо вона не захоче бути з вами. Хоча вона вміло створює ілюзію у чоловіка, що повелася. Насправді Діва спочатку сама вибрала партнера заінтригувала, а потім майстерно його підвела.

Жінки Діви не підпускають близько до себе протилежну стать, вважаючи за краще тримати його на відстані. Але вони в задоволенні від залицянь. Тому чоловікам, які накинули оком на Діву, доведеться цілі сутки оточувати її увагою, без цього не взяти цю даму.

На другому місці жінка Скорпіон

Схоже гордість раніше народилася, ніж самі Скорпіони. Шанувальникам цих дівчат доведеться неабияк попітніти. Без бою не візьмеш представницю цього знаку. Незважаючи на свою надмірну норовистість, все ж таки вони тануть перед красивими залицяннями.

Так що доведеться напружитися, щоб отримати прихильність Скорпіона. Це варто зробити, якщо можна так висловитися, то це вдала інвестиція, оскільки Вони класні партнерки.

На третьому місці жінки Водолій

Навіть не намагайтеся змагатися з ними, вони неперевершені майстри. Вона сама повинна дозріти до сімейних відносин, поки цього не станеться, нічого не допоможе.

Як правило, Водоліям важливіше побудувати кар’єру, а не створити сім’ю. До того ж вони в наречених копаються,  перебираючи кандидатів. Тільки у представниць цього знаку Зодіаку так високо піднята планка по набору характеристик, яким повинен відповідати партнер.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page