3 жіночі знаки Зодіаку: впевнені в собі, незалежні і яскраві, але найчастіше залишаються самотніми

Цим трьом знакам Зодіаку найважче створити міцні відносини. Вони часто залишаються самотніми і проблема не в тому, що вони не користуються успіхом у чоловіків.За матеріалами:Сlutch

Саме в довгостроковій перспективі відносин самотні знаки Зодіаку стикаються з деякими непереборними розбіжностями в силу свого характеру і світогляду.

Хто ж вони — самотні знаки Зодіаку? І чому їм важко створити міцні відносини?

1. Овен

Жінки-Овни — це яскраві та упевнені в собі жінки. Зазвичай у них немає проблем з шанувальниками. Вони зустрічаються, спілкуються і навіть виходять заміж. Але проблеми починають проявлятися вже у спільному житті під одним дахом.

Читайте також:Найзарозуміліші знаки Зодіаку. Вони все роблять так, як буде зручно тільки їм

Овни дуже примхливі. Ці леді не сприймають підпорядкування, не люблять підлаштовуватися і підгинатися. Вони впевнені в собі, незалежні і норовисті. Всі ці риси роблять її жінкою-вамп, що чудово для самодостатньої одиначки, але от з сімейним життям це не дуже поєднується.

Не кожен чоловік зможе примирятися з примхливим Овном, не кожен віддасть верховенство в родині дружині. Але і слабкого чоловіка дама-Овен з собою не потерпить, бо хоче бути поруч з таким же вольовим вовком, як і вона сама.

Ось і виходить замкнуте коло, з-за якого жінка-Овен часто залишається одна. Правда, це ще не означає, що вона нещаслива.

Читайте також:Лютий 2020: кого зі знаків Зодіаку чекає везіння у справах, збільшення доходу і кар’єрне зростання

2. Лев

Левиця дуже примхлива жінка. Вона — справжня королева! Левиця прекрасно знає собі ціну і підпустить до себе хіба, що справжнього короля. Але королі на дорозі не валяються…

А решта звичайні хлопці для Левиць — прості шанувальники. Вони просто не цікаві жінці-Леву. Тому вона завжди оточена натовпом шанувальників, але у неї не так багато шансів створити щасливу сім’ю.

А все тому, що Левиця шукає непросто короля. А короля, який буде на неї молитися, який сам їй буде поклонятися, наче богині, буде носити на руках. Та ще й так, щоб не упустити свою королівську гідність.

Знайти такий ідеал в принципі реально, але малоймовірно. Тому Левиця або довго перебуває в гордій самоті, або все ж опустить свою гординю і підпустить до себе одного з простих cмеpтних.

Читайте також:4 знаки Зодіаку, яких вразить стріла амура в лютому 2020. Не пропустіть свою долю

3. Водолій

Дама-Водолій не настільки наполеглива, як Овен, і не така горда, як Левиця. Вона просто дуже волелюбна. Віддати всю себе у відносинах — для Водолія це щось зовсім незрозуміле. Свою свободу ця жінка цінує понад усе. І вона скоріше відмовиться від відносин, ніж від своєї свободи, свого інакомислення і свого права на незвичайне життя.

Водолію потрібен особливий чоловік. Той, який розділить її погляди на свободу. Який не буде зазіхати на її особистий простір. І який в будь-який момент часу буде їй цікавий. А для цього чоловікові потрібно бути дуже екстравагантним, неординарним і цікавим. Загалом, не такий, як усі, потрібен Водолію.

Пройде чимало часу, перш, ніж жінка-Водолій змиритися з тим, що таких «бджілок» у світі не так багато. Вона, звичайно, може створити сім’ю. Але їй буде банально нудно. А це нічим не краще гордої самотності.