fbpx

3 жіночі звички, які заважають чоловіку досягти фінансового успіху

Дружина може перешкодити чоловікові досягти фінансового успіху.

Зрозуміло, але за спостереженнями за парами дуже заможних людей, не можна сказати, що однозначно жінки мають один і той же типаж: красиві, вдячні, правильні. Я говорю про ті пари, де чоловік і жінка давно разом, починали майже з нуля і чоловік досяг фінансових висот досить глобального рівня.

У таких парах зустрічаються і жінки-сірі мишки, і жінки-стервозіни, які знецінюють чоловіка постійно і постійно всім незадоволені, і жінки-матусі, які виносять мозок.

Але що ж усіх їх об’єднує?

1. Звичка вселяти страх

Ну куди ти лізеш, нам і так вистачає, а раптом там ти …, а раптом там тебе.

Давай потихеньку, всі ситі, взуті. Туди не ходи, це не роби …

Такій жінці здається, що вона підтримує, оберігає чоловіка, намагається бути потрібною і невибагливою. АЛЕ! Вона тим самим вселяє чоловікові найгіршу для розвитку емоцію – страх.

Страх паралізує чоловіка і він боїться йти вперед, пробувати нове, ризикувати, займати лідерську позицію. Все це веде чоловіка до ригідності (все життя на одній посаді, з погаслими очима).

2. Звичка економити і бути надмірно господарської

Дивись яка я економна: нам зайвого не треба, ростянемо, поносим довше, поїмо дешевше і так далі. Тут заощаджу на дорозі, тут на якості продуктів, тут на розвитку дітей. А навіщо чоловікові рости і фінансово розвиватися, якщо і так вистачає?

3. Звичка не хотіти нічого

Звичка бути без бажань. Зручна Жінка. Або Втомлена Жінка. А також Жінка, яка всім завжди Повинна.

Це типажі Жінок, які нічого не хочуть для себе, для сім’ї, для радості і відпочинку, для розвитку, для будинку, коротше для всіх сфер життя. Та, якої ніколи не бракує всього того, що у неї вже є. І вона не потребує значно більшої, скоріше навпаки, говорить:

«Ну навіщо нам нова машина, більше квартира, найкраща школа дітям, адже і так нормально, все як у людей». Це робить чоловіка практично імпотентом в сфері фінансового розвитку. Але ж хотіла як краще, щоб не перенапружувався.

Чоловік хоче бути потрібним. Йому за природою належить розвиватися. І іноді поруч вічно незадоволена, «страшна» жінка краще мотивує і більше має від свого чоловіка, ніж поступлива і самостійна красуня.

А чому вони поруч з тими сірими, страшними або істеричними – це вже зовсім інша історія. Зачепилися неврозами, так би мовити. Мама така була або так склалося життя. АЛЕ тих самих, вище зазначених звичок у дружин успішних і багатих чоловіків НЕМАЄ!

Читайте також: “Ні, синку, тебе не заберуть цигани. І баби Яги не існує. І люблю я тебе навіть коли ти не слухняний” – найкращі слова мудрої мами

Джерело.

You cannot copy content of this page