fbpx

3 знака Зодіаку, для яких вересень стане щасливим

Телець

Ви відчуваєте себе ще більш творчим, ніж зазвичай? Чи бачите ви поезію? Кольори більш яскраві, ніж зазвичай? Це тому, що гармонійне сонце Діви увійшло у ваш п’ятий будинок задоволення і веселощів, наділивши вас мистецькими дарунками, схильністю до розваг. І це ще не все, тому що Меркурій – планета комунікації – також увійшла у ваш п’ятий будинок, повністю зв’язавши вас своїми творчими талантами і перспективами.

Це ідеальний місяць, щоб здійснити всі ваші плани, залишаючись спонтанним, не упускаючи ніяких захоплюючих можливостей, які приходять вам на думку, і в цілому просто залишатися відкритим для веселощів!

Діва

Вересень – це ваш місяць! У цьому місяці ви поглинаєте всю впевненість і енергію прямо з джерела, яке мотивує вас стати краще, ніж ви є. У цьому місяці ви можете поглянути на все, що пережили, як далеко пройшли, і у вас однозначно є підстави пишатися своєю подорожжю цього року.

Це також час для планування майбутнього, для того, щоб переглянути все, що ви зробили, і внести зміни до кращого. Ваш потенціал невимовний. У вас неймовірно логічний розум, який може швидко вчитися і розшифрувати будь-яку загадку, яку світ підносить вам. У вас є можливість стати тим, ким ви хочете бути!

Читайте також: 4 знака Зодіаку, яким пощастить у вересні

Терези

Вересень буде для вас глибоко споглядальним і уявним місяцем. У той же час Венера, ваша правляча планета, буде в Терезах, роблячи вас магнітом позитивних вібрацій, романтики, любові і дружби. Коли сонце увійде до Терезів, розпочнеться період влади і впевненості.

У той же час, насолоджуйтеся тим, хто ви є. Дослідіть світ своєю естетичною налаштованістю і гармонійною перспективою. Знайдіть внутрішній світ через медитацію.

Джерело.

You cannot copy content of this page