fbpx
Гороскоп

3 знака Зодіаку, які живуть подвійним життям

Ці 3 знака Зодіаку, живуть подвійним життям, тому не обманюйтесь першим враженням!

Близнюки

Цікаво, що Близнюки завжди в курсі справи. Якимось чином, незважаючи ні на що, їм завжди вдається бути завжди і скрізь! Зрозуміло, Близнюки також є мінливим знаком, і це саме по собі багато що пояснює.

Близнюки підживлюються цікавістю і відкритістю. Їх ненаситна потреба у зборі інформації випливає з їх правлячої планети Меркурія, і саме так вони поділяють цю інформацію з іншим світом. Тому не дивуйтеся. Близнюки постійно змінюються. Ваші почуття до них схожі на їх складну подвійність; вони теж постійно змінюються.

Терези

Терези керуються чарівною Венерою, планетою любові і краси. Тим не менш, Терези – це повітряний знак, тому їх якості матеріалізуються більш логічним чином, тобто через спілкування і розумовий процес.

Однак, згідно з грецькою міфологією, богиня любові також мстива і егоїстична. Терези прагнуть до гармонії і рівноваги. Однак, у розпал цього прагнення, Терезам легко захопитися відображенням інших і уникнути всіх видів конфронтації, особливо всередині себе. Правда в тому, що в них часто кипить глибока палаюча лють, і відчайдушна потреба в балансі.

Скорпіон

Скорпіон – один з найбільш складних знаків Зодіаку. Цей водяний знак дуже таємничий, потайний, так як він управляється Плутоном, богом підземного світу. Ті, хто народився під цим знаком, як правило, відчувають певні травми з самого раннього віку; звідси їх психічнеспівчуття і гостра інтуїція.

Читайте також: Гороскоп на тиждень з 3 по 9 вересня

Скорпіон спілкується з іншою стороною, прихованою в тіні, далеко від решти світу. Їх потреба повністю зливатися з іншими може бути нав’язливою, і їх плотські бажання постійно виходять з їх гіпнотичних очей.

По правді кажучи, Скорпіон – безсоромний викрадач дyш. Їх почуття власництва є частиною їх особистості, тому вони хочуть все або нічого. Проста розмова зі Скорпіоном еквівалентна гіпнотерапії, і ви навіть цього не знаєте!

Джерело.

You cannot copy content of this page