fbpx

3 знака Зодіаку, яким неймовірно пощастить у коханні вже цієї осені

Якщо ви безнадійний романтик, і ви перевіряєте свій гороскоп, щоб дізнатися, коли ви зустрінете свою споріднену душу, значить, ви потрапили в потрібне місце!

Овен

Коли закінчиться ретроградний рух Венери 16 листопада, вона буде у вашому будинку.

Оскільки Венера також буде в Терезах – у знаку, який відомий тим, що він підробляє романтичні зобов’язання – Всесвіт докладе всі зусилля, щоб допомогти вам знайти того, хто цілком вам підійде!

Однак пам’ятайте, що якщо ви зміните себе, щоб справити враження не на ту людину, ви можете просто пропустити того, про кого мріяли.

Незалежно від того, що відбувається у вашому любовному житті зараз, в зазначений час ви будете повністю в контакті зі своєю звабливістю і будете люто привабливі для всіх, кого зустрінете на своєму шляху.

Скорпіон

Швидше за все вам варто чекати змін в особистому житті ближче до кінця осені, особливо коли мова йде про потяг і бажання, причому бажання взаємне.

Читайте також: “Зірка смepті” наближається: aпoкaлiпсис відбудеться 22 вересня

Коли Венера в Скорпіоні, вона наділяє захоплюючими здібностями спокушання. Ви будете випромінювати привабливу енергію, і ніхто не зможе залишитися байдужим. Можливо саме в цей час ви зустрінете свою справжню любов.

Терези

Ретроградна Венера може повернути ваше любовне життя у зворотний бік. Але буде також багато яскравих моментів. Венера додасть вам впевненості, харизми, кокетства і відвертої звабливості!

Якщо ви не будете повертатися до своїх скeлeтів у шафі, це буде ідеальний час для вступу в нові стосунки!

Джерело.

You cannot copy content of this page