fbpx

3 знаки Зодіаку, для яких до 29 серпня триватиме важливий і неймовірно успішний період життя

Близнюки

Цей тиждень для Близнюків дуже важливий. Особливо це стосується тих, хто займається пошуками свого призначення, мети в житті. Тиждень ідеально підходить для покупок будь-якого масштабу і важливості. Можна навіть купувати нерухомість. Період з 23 по 29 серпня сприятливий для підписання паперів і важливих рішень. Всім Близнюкам, які є батьками, потрібно більше часу приділяти дітям. Також не буде зайвим надавати допомогу родичам.

Скорпіон

У Скорпіонів очікується цілих три небезпечних дня: 27, 28 і 29 серпня. В любовній сфері Скорпіонам ні в якому разі не можна слідувати стереотипному мисленню. Удача буде чекати тих, хто проявляє креативність і нестандартно мислить. Це стосується в більшій мірі одиноких представників Знака. 26 і 28 числа Скорпіонів може осяяти геніальна ідея. Не варто обходити її стороною. Можна обговорити її з найближчими людьми.

Риби

Тиждень почнеться з несприятливої ноти, але Риби залишаться на плаву. Не виключено, що їх свідомість відвідають думки про проблеми. У любові і в дружбі астролог радить перестати гнути свою лінію. Потрібно замінити суперечки на спроби пошуку компромісів. Це ідеальний час для спокійного вирішення проблем.

You cannot copy content of this page