fbpx

3 знаки Зодіаку, на долю яких випадуть труднощі до 30 травня

Телець

Перше, що варто пам’ятати цього тижня Тельцям — це необхідність зберігати контроль над ситуацією. Все може піти не за планом, але людям даного Знаку вдасться зберегти баланс і досягти свого. Будучи так званим фіксованим знаком Зодіаку практично будь-який Телець зберігає вірність другій половинці.

Цього тижня нічого не зміниться, хоч і можуть з’явитися деякі спокуси. Яким би не було сімейне становище Тельців та обстановка в їхньому оточенні загалом, їм варто пам’ятати про найголовніше правило — треба йти назустріч людям.

Лев

Леви, що відносяться до найемоційніших знаків Зодіаку, не раз робитимуть речі, про які потім можуть пошкодувати. Їм варто тримати себе у вузді і не дозволяти собі надто різко реагувати на критику та негатив у свій бік. Особливо це стосується несприятливих днів тижня — 27 та 28 травня.

Цей тиждень астролог називає періодом змін для Лева. Якщо щось не влаштовує, це означає, що потрібно змінити це, або змінити своє ставлення. У коханні довіряти емоціям можна, але в роботі та справах у жодному разі. Холодна голова буде у пріоритеті.

Скорпіон

У Скорпіонів усе буде гаразд. Один з найбільших плюсів поточного стану планет і зірок у тому, що вони допомагатимуть Скорпіонам, спрямовуючи їх вірним шляхом. У період з 23 по 29 травня цим людям варто звертати увагу на підказки Всесвіту.

Незважаючи на те, що тиждень буде в цілому позитивним, нові починання краще відкласти на потім. Найважчі дні – 27 та 28 травня. У п’ятницю та суботу астролог рекомендує менше ризикувати. Це може загрожувати зривами планів і негараздами.

You cannot copy content of this page