fbpx

3 знаки Зодіаку, представники яких схильні повертатися до колишніх

Рак

Рак – дуже чутливий та емоційний знак Зодіаку. Він сильно прив’язується до людей і не може їх відпустити.

Люди цього знаку часто живуть спогадами та прокручують минуле в голові. Їм складно розпочати стосунки з іншими людьми, адже вони важко розлучилися з колишніми і не знають, як пустити нову людину в своє життя.

Жінка-Рак дуже прив’язана до будинку, тому найчастіше людина стає для неї своєрідним «будинком», де їй тепло та комфортно.

Залишати рідний будинок завжди непросто, тому при першій нагоді вона туди повернеться. Якщо в нових стосунках у неї не виходить, то жінка-Рак шукатиме можливість повернутися до старих, нехай навіть з жалістю.

Чоловік-Рак довгий час не може відпустити свою колишню та постійно нагадує про себе. Він писатиме і дзвонитиме, навіть перебуваючи в нових відносинах.

Якщо він самотній, то спробувати всіляко заповнити порожнечу, і не завжди нова людина буде для неї порятунком. Йому потрібна емоційна близькість, він знає, з ким вона вже налагоджена, і намагатиметься туди повернутись.

Діва

Діва – прискіпливий та критичний знак. Вони шукають свій ідеал дуже уважно, а якщо знайшли – триматимуться всіма силами. Але якщо їм доведеться розлучитися – Діва починає шукати новий ідеал. Розуміючи, що це складно, вони намагатимуться повернутись до старих стосунків.

Незважаючи на їхню прагматичність і деяку холодність, у собі Діви страждають від комплексів і від зайвої недовірливості про себе. Тому їм складно розпочати нові стосунки, повністю приймаючи себе та партнера.

Вони ідеалізують колишніх, тому за можливості контакту з ними вони його не проґавлять. Діви намагатимуться всіляко допомогти, побути поруч, показати, як вони потрібні та важливі. Вони хочуть повернутись туди, де вже все знайоме, незважаючи на старі образи.

Риби

Риби – знак, який постійно впадає у крайнощі. У ситуації з колишніми він має два мотиви для повернення.

Перший – довести, що вони найкращі в житті цієї людини. Риби потихеньку знову втиратимуться в довіру, оточуватимуть пестощами і турботою, щоб він зрозумів, що розлучення було помилкою. Такий тип Риб хоче показати, що він незамінний.

Другий – це справді закохана людина. Він емоційно прив’язаний до колишнього та щиро хоче все повернути. Він думає, що не може жити без цієї людини і намагатиметься повернути її за допомогою нагадувань про себе.

You cannot copy content of this page