3 знаки Зодіаку, у яких здійсняться заповітні мрії у 2020 році. Це справжні щасливчики

Відомий астролог Павло Глоба стверджує, що деякі знаки Зодіаку будуть настільки успішними в новому 2020 році, що в них навіть здійсниться заповітна мрія. Таких щасливчиків тільки троє. Їх життя буде дуже легким, а удача буде весь рік на їхньому боці. Джерело

Які ж знаки Зодіаку отримають все, що хочуть, у 2020 році?

№1 Телець

Думки Тельців в 2020 році придбають дивовижну здатність матеріалізуватися. Ці знаки Зодіаку будуть отримувати буквально все бажане. Але в цьому є і своя небезпека — негативні думки теж можуть виявитися реальністю. Тому потрібно ретельно слідкувати за тим, що ви думаєте, і намагатися завжди бути на позитивній хвилі.

Все вдаватиметься дуже легко. Тим не менш, гороскоп і Павло Глоба радять зайнятися духовними практиками, навчитися відпускати погане і концентруватися на хорошому. Складіть список планів на рік, щоб отримати саме те, що вам потрібно найбільше.

№2 Стрілець

Стрільці виявляться справжніми улюбленцями Долі в новому 2020 році. Удача буде протягом усього року на вашому боці. Цілі, які ви поставите перед собою з самої першої ночі нового року, знайдуть свою реалізацію вже найближчим часом. Досягнення бажаного буде даватися легко.

Стрільці — знаки Зодіаку, які дуже легко проживуть наступний рік. Налагодяться всі сфери життя, в тому числі, і сфера кар’єри, і сфера романтичних відносин. Рік обіцяє фінансове збагачення і нові подорожі.

Читайте також: До яких гріхів найчастіше схильні кожен зі знаків Зодіаку. Це навіть романтика і подорожі!

№3 Козеріг

Козерогам 2020 рік принесе безліч досягнень. Ці знаки Зодіаку піднімуть свій авторитет і соціальний рівень, зможуть піднятися над минулим етапом життя, їх будуть дуже цінувати. Ваші починання виявляться дуже успішними. Тому Павло Глоба радить запланувати на новий рік 2020 нову справу, проект, зміну роботи — все це буде дуже успішно. Якщо ви мріяли почати свій бізнес, то тепер саме час.

Сфера кохання принесе стабільність, а кар’єра злетить вгору, дохід зросте. Вам не доведеться багато працювати і недосипати або нервувати, щоб отримати успіх. Все відбуватиметься дуже легко.