3 знаки Зодіаку, які брешуть завжди і навіть у дрібницях

Навіть найбільш чесні і надійні люди іноді брешуть. Ми брешемо у порятунок, щоб уникнути неприємної відповіді, або щоб приховати неприємну правду. Іноді у нас є вагомі причини покривити душею, але іноді це просто полегшує життя. Однак деякі представники Зодіаку брешуть навіть у дрібницях, бо така їх астрологічна природа. Джерело

Рак

Рак — патoлoгiчний брехун, але на відміну від інших знаків у цьому списку, його брехня не призначена для того, щоб заподіяти комусь бiль. Рак буває дуже скритний і воліє вести життя пустельника. Кожен раз, коли хтось наближається до його лігва, він стає настороженим і підозрілим. Щоб захистити свій особистий простір, він буде брехати навіть по дрібницях.

Для Рака виправдана брехня на спасіння. Він часто користується нечесними методами, щоб захистити себе та інших від заподіяння шкоди. Таким чином, будучи одним з найбільш майстерних брехунів Зодіаку, він часто використовує обман з благими намірами.

Близнюки

Життя, яке ведуть Близнюки, вільне від стpесів і обмежень. Їм подобається бути незалежними від інших людей. Але саме тут в їх життя і закрадається дuявoльська брехня.

В Зодіаку Близнюки представлені концепцією двоїстості. Це допомагає їм брехати так природно, що навіть близькі люди рідко ловлять їх на брехні. Іноді вони плутаються між двома протилежними життєвими аспектами.

Це внутрішнє різноголосся ставить їх у постійний стан дилеми, коли вони не знають, що реально, а що ні. Брехня стає для них єдиним виходом. Однак, володіючи двоїстою природою, люди-Близнюки в кінцевому підсумку брешуть більше собі, ніж іншим.

Читайте також: Гороскоп з 21 по 27 жовтня: тиждень буде сповнений сурпризів, а хтось зустріне нове кохання

Водолій

Будучи бунтівним знаком, не дивно, що він опинився в списку брехунів Зодіаку. Водолій бреше, тому що вважає, що має на це право. Інші не зрозуміють його єзуїтську філософію, але Водолій використовує її як спосіб домогтися бажаного.

Якщо знадобиться обдурити партнера по бізнесу або маніпулювати співробітниками для кар’єрного просування — він зробить це без жалю. Здатність Водолія миттєво прочитувати абсолютно незнайому людину робить його особливо ефективним в обмані. Звикаючи брехати по-крупному, вони переносять цю звичку навіть на дрібниці, часом не усвідомлюючи, навіщо це роблять.