fbpx

3 знаки Зодіаку, які будуть неймовірно щасливі цієї осені

Овен

Коли закінчиться ретроградний рух Венери, вона буде у вашому будинку.

Оскільки Венера також буде в Терезах – у знаку, який відомий тим, що він підробляє романтичні зобов’язання – Всесвіт докладе всі зусилля, щоб допомогти вам знайти того, хто цілком вам підійде! Джерело

Однак пам’ятайте, що якщо ви зміните себе, щоб справити враження не на ту людину, ви можете просто пропустити того, про кого мріяли.

Незалежно від того, що відбувається у вашому любовному житті зараз, в зазначений час ви будете повністю в контакті зі своєю звабливістю і будете люто привабливі для всіх, кого зустрінете на своєму шляху.

Скорпіон

Швидше за все вам варто чекати змін в особистому житті ближче до кінця осені, особливо коли мова йде про потяг і бажання, причому бажання взаємне.

Коли Венера в Скорпіоні, вона наділяє захоплюючими здібностями спокушання. Ви будете випромінювати привабливу енергію, і ніхто не зможе залишитися байдужим. Можливо саме в цей час ви зустрінете свою справжню любов.

Читайте також: Цього тижня зірки допоможуть багатьом жінкам усвідомити свої сильні сторони, зрозуміти, до чого і як потрібно рухатися для здобуття щастя: гороскоп з 9 по 15 вересня

Терези

Ретроградна Венера може повернути ваше любовне життя у зворотний бік. Але буде також багато яскравих моментів. Венера додасть вам впевненості, харизми, кокетства і відвертої звабливості!

Якщо ви не будете повертатися до своїх скeлeтів у шафі, це буде ідеальний час для вступу в нові стосунки!

You cannot copy content of this page