fbpx

3 знаки Зодіаку, які найбільше цього літа будуть ледачкувати. Не хочу і не буду – їхній девіз на наступні три місяці

Рак

Раки – це люди, які займаються тільки тим, що їм подобається. Як ти їх не проси, вони ніколи не приберуть за собою кімнату, не зможуть помити підлогу або посуд. Більшість Раків воліє розслаблятися вдома, а не займатися справами. Виняток становить той випадок, коли домашні справи є їх прямим обов’язком.

Ще Раки вічно дають якісь обіцянки, не думаючи про наслідки. Їм здається, що все це реально, але на практиці все виявляється занадто складним. Вони починають шукати будь-які відмовки, щоб не виконувати обіцяне, адже на це може піти багато часу. Найцікавіше, що Раки люблять дорікнути оточуючим в ліні, не дозволяючи ухилятися від роботи іншим.

Водолій

Водолії по суті своїй не лінуються. Вони роблять мінімум для того, щоб не перенапружуватися і щоб їм ніхто не дорікав. Якщо на роботі потрібно зробити щось, вони зроблять це, але ні в якому разі не стануть витрачати на поставлені завдання ні секундою більше. Це можна назвати максимальною ефективністю.

Справжнісінька лінь проявляється в ті моменти, коли роботи навалюється занадто багато, а часу на її виконання навалом. Водолії до останнього моменту не беруться ні за що. Вони роблять вигляд, що нікому нічого не винні. Ці люди шукають будь-який привід не працювати, а коли часу залишається мало, вони приступають до виконання обов’язків. На жаль, це часто призводить до плачевних результатів.

Риби

Риби не лінуються. Риби відпочивають. Вони можуть відпочивати тижнями без докорів сумління. Звичайно, якщо потрібно зробити роботу, вони її зроблять. Але відразу після цього вони знову лягають на диван і відпочивають. Їх лінь нерідко буває продуктивною – вони люблять читати, дивитися кіно, цікаві розвиваючі відео.

Будь-яку позапланову роботу Риби просто ненавидять, тому що відпочинок для них – це найважливіша частина життя. Якщо вони планували весь день лінуватися і нічого не робити, а потім їм раптом знадобилося помити посуд або щось приготувати, вони зроблять це максимально швидко і неохайно, щоб скоріше повернутися на диван.

You cannot copy content of this page