fbpx

3 знаки Зодіаку, які ніколи не розлучаються. Вони все зроблять аби лише зберегти шлюб

Телець

Вибравши чоловіка або дружину, Тельці щиро вважають, що проживуть з коханим до похилого віку і помруть, як то кажуть, одного дня. Слід зауважити, що представники цього знака вкрай рідко стають ініціаторами розлучення, бо сімейне благополуччя, нехай навіть тільки видиме, для них дуже важливо.

Тельцям життєво необхідні яскраві враження і різноманітність в стосунках. Тільки тотальна незадоволеність в цьому аспекті може змусити їх покинути свого партнера. Тоді на зміну партнерові прийде нова “любов усього життя”. В юному віці Тельці частіше зачаровуються Дівами, в зрілому — Близнюками або Овнами. Після 40 років їх більше приваблюють Скорпіони.

Козоріг

Козерогів заведено вважати холодними і практичними, бо вони звикли стримувати свої емоції на публіці. Насправді це, звичайно, не так. Просто довіритися вони можуть не кожному, і тільки найближчі люди знають про те, наскільки глибокі можуть бути почуття представників цього астрологічного символу.

Козероги стають прекрасними берегинями вогнища і турботливими матерями, а чоловіки цього знака — надійним подружжям, захисниками і здобувачами. Якщо їм пощастить зустріти “свою” людину до 30 років, то, ймовірно, вони будуть віддані обранцеві до кінця своїх днів і ні за що не стануть ініціювати розлучення. В молодості Козероги закохуються в Тельців і дів, після 30 років — у Водоліїв і Скорпіонів, а в більш старшому віці воліють Риб.

Риби

Для цього знака Зодіаку слово “розлучення” навіть звучить страхітливо. Це найгірше, що може з ними трапитися. Розлучившись з чоловіком або дружиною, така людина буде невтішна у своїх стражданнях. Що стосується любовних відносин, Риби настільки занурюються в них, що можуть втратити самих себе. Хвора прихильність робить їх залежними, ревнивими, невпевненими у своїй привабливості. Але навіть при масі проблем у відносинах вони сподіваються зберегти шлюб і докладають до цього максимум зусиль.

Юні риби — до 20 років — найчастіше пов’язують життя з Раками і Скорпіонами. 30-річні представники цього знака спокушаються граціозністю Терезів і легкістю і товариськістю Водоліїв. Риби старше 40 років знаходять сімейне щастя в обіймах Дів.

You cannot copy content of this page