3 знаки Зодіаку, які подолають душевний біль у грудні 2021 року і розпочнуть нове життя

Близнюки

Близнюки ідеалізували стосунки з минулого, хоча характер партнерів був несумісний. Кінець цього союзу викликав багато страждань у цього гарячого і привабливого знаку Повітря.

холодність коханої людини лише посилила смуток, тому що після цього рішення вона зникла. Грудень надасть цьому товариському знаку достатньо сил, щоб вирватись із кола страждань.

Прагнення до дії допоможе йому зрозуміти, які двері відкриваються для нього. Енергія, яку треба відпустити, приведе його до величезного щастя, оскільки він, нарешті, зможе вирватися з ланцюгів минулого.

Лев

Лев висловлює свої страждання, замкнувшись у тиші. Ця ізоляція буде йому далеко не на користь, тому що вона знижує його самооцінку.

На щастя, грудень допоможе Леву повернути собі кермо влади у своєму житті. Почуття зради зникне, і він нарешті буде готовий комусь довіряти.

Ця енергія, що звільняє, нарешті змусить вас думати, що ваш світ не руйнується, а зовсім навпаки. Ваша самота стане справжнім двигуном для відновлення та пошуку джерел натхнення. Лев поверне свою магнетичну ауру і стане ще більш спокусливим, ніж будь-коли.

Овен

Якщо є знак, який скористається перевагами цієї астральної конфігурації для відновлення, це Овен.

Він нарешті встане на ноги та відновить сили та рішучість, які роблять цей хоробрий зодіак унікальним. Це визволення допоможе йому подолати негативні емоції, про які він переживав, і Овен більше не злиться на свого колишнього партнера.

Навпаки, він буде йому вдячний за те, що навчив його терпінню і мудрості через це болісне випробування.