fbpx

3 знаки Зодіаку, яких сам Всесвіт підтримає до початку травня

Знак №1 починає марафон щасливчиків

Згідно з дослідженнями астрологів, дехто нарешті вирішить старі проблеми, які місяцями (а може, і роками) не давали спокою і сну. Як бути? Що робити? Як змінити хід подій? І багато інших «як, чому, що і навіщо» були постійними супутниками цього знака.

Але велика заслуга знака в тому, що ці люди не опустили руки, не відмовилися від своїх бажань. Вони наполегливо рухаються вперед і намагаються вирішити ці самі проблеми. Звичайно, для когось це звучить як повна маячня, але представникам цього знаку так не здається. Вони-то знають, про що йде мова. Отже, говоримо ми зараз про Левів.

Хочеться відразу відзначити, що вищі сили допоможуть вирішити проблеми і дозволять нарешті розслабитися, озирнутися на всі боки, побачити світ і просто ні про що не думати!

Знак №2 підхоплює хвилю позитиву

Ці щасливчики не так думають про минуле, як про майбутнє. Вони жадають змін сьогодення, як ніхто інший. Представники цього знака згодні моментально кинути все заради кращого життя, заради нових вражень. Все нове необхідно їм, як свіже повітря!

Б’юся об заклад, з перших рядків стає зрозуміло, кого ми хочемо порадувати!

Так, цей знак дуже вразливий, часто буває грайливий, але разом з тим виявляє скромність. Ці поєднання не дають йому розкритися повністю. Але квітень підносить сюрпризи: вищі сили допоможуть Ракам здійснити задумане і почати нове життя. У когось воно перевернеться в один день, а комусь із вас знадобиться цілий місяць, щоб зрозуміти: все вдається.

Знак №3 замикає коло щасливчиків

Багато з нас фантазують і мріють, але у цього знака є чіткі цілі та плани на найближчі кілька років. Але, як це часто буває, потрібен поштовх, стусан, невелика підтримка. І в квітні цей стусан буквально прилетить до представників цього знака.

Чекали? Приймайте гостей, як то кажуть!

Ось зараз вже важко зрозуміти відразу, про кого йдеться, тому не будемо тримати інтригу довго. Ми говоримо про Терези. Вищі сили буквально візьмуть вас за руку і без зайвих напрягів, з посмішкою, поведуть до здійснення бажань.

А для всіх інших:

Овен – не перевантажуйте нервову систему, оточуйте себе красою і позитивом.

Телець – повірте в себе, свою силу, красу і ексклюзивність. Не бійтеся змінювати гардероб, зовнішність, оточення!

Близнюки – залишіться в тиші, напишіть основні моменти свого справжнього життя: робота, сім’я, друзі, інтереси, рівень щастя. Подумайте, чого не вистачає по кожному з пунктів?

Діва – відпустіть минуле, і тільки подивіться, як вам пощастило!

Скорпіон – не сидіть склавши руки, інакше деградуєте. Займіться хобі, роботою, дітьми, батьками. Не упускайте шанс побути в компанії розумних людей.

Стрілець – сяйте кожен день і годину! Навіть сузір’я милуються вами!

Козеріг – побережіть сили для головного – для себе. Трудоголізм почекає.

Риби – ви здатні на більше, вірте в себе! Всесвіт дасть вам море знаків у квітні, просто подивіться їх.

Водолій – пориньте в романтику, створіть її самі, якщо ніхто не робить цього для вас.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page