fbpx

3 знаки Зодіаку, яких у січні доля поставить перед складним вибором “з двох зол”

Всі астрологи в один голос стверджують, що січень для багатьох стане місяцем важких виборів. Для когось це стане початком змін у певній сфері життя, для когось переверне абсолютно все з ніг на голову, а треті можуть побачити наслідки чогось.

Однак трьох представників знаків Зодіаку Всесвіт поставить перед доленосним вибором, і прийняти рішення буде дуже і дуже важко.

Яким саме буде цей вибір? Важко відповісти. Астрологи спробували подивитися на те, що чекає за завісою майбутнього, і попередити обранців про можливі повороти долі.

Чи будуть прийняті рішення кращими? Тільки час покаже.

Скорпіон

Представнику цього сильного знаку доведеться вибирати між любов’ю і грошима. Для нього обидві ці сфери життя дуже важливі і цікаві, що ще більше ускладнить його вибір. Почуття важливі для Скорпіона.

Але друга половина вперто не хоче заробляти гроші, воліючи жити з кишені Скорпіона. Він, звичайно, готовий до великого кохання, але коли в домі немає турботи, ніжності, любові і задовольняються лише потреби в грошах, йому це зовсім не подобається.

Настане момент, коли доведеться вибирати: або продовжувати таку одноосібну роботу для обох, або припинити ці стосунки.

Астрологи обережно радять робити вибір на користь самотності, але нагадуємо, що будь-який з варіантів досить легко ставиться перед Скорпіоном, оскільки мало хто може зрівнятися з ним за внутрішніми силами та енергією.

Леви

Левові доведеться маневрувати між домом, коханими і роботою. Йому, ймовірно, запропонують дуже привабливу і перспективну посаду з дуже хорошою зарплатою, але в той же час дуже далеко від дому.

Але не так далеко, щоб їхати до нього дуже далеко або бути вдома лише на вихідних. І настільки, що доведеться рухатися. В інше місто, в іншу країну, на інший континент…

З одного боку, це дуже пестить самолюбство Лева, йому буде дуже приємно, що його оцінили. Крім того, він зможе дозволити собі покупки, про які довго тільки мріяв. Нова робота запропонує йому абсолютно новий рівень життя.

З іншого боку, у нього виникнуть непорозуміння з другою половинкою або близькими людьми. Мало того, що Лева не підтримають, а й будуть всіляко переконувати і навіть шантажувати, щоб умовляти піти, як і раніше.

Інтелектуально він розуміє, що це залишить йому середній дохід на все життя, що таких можливостей більше не буде. Але зіпсувати стосунки з усіма близькими також буде дуже легко. Але вибирати доведеться.

Діва

Діва добре знає вислів, що ризик – благородна справа, а хто не ризикує, той не п’є шампанського. Але сама вона не є прихильницею ризикованих дій.

Діва живе за своїми планами і сценаріями, за розрахунками найближчого і далекого майбутнього. Але в січні на горизонті чекає успіх, тому доведеться ризикнути. Чи варто йти і ризикувати, чи залишити своє життя стабільним, боячись втратити те, що вже маєш? Діві доведеться визначитися.

Хоча переможений шлях добре відомий і необережний, він настільки довгий, що навіть така розважлива людина, як Діва, може спокуситися і спробувати все подолати коротшим шляхом.

Астрологи відзначають, що винахідливі і дуже кмітливі Діви зможуть уникнути важкого вибору і знайти третє рішення ситуації. Їм доведеться ризикувати всім або залишатися в ямі своїх невдач, не маючи шансів на успіх.

You cannot copy content of this page