3 знаки Зодіаку, яким неймовірно пощастить в другій половині 2020 року

Овен

Після досить не стабільної першої половини 2020-го Овни знову досягнуть успіху. Друга частина року пройде для вас значно краще від першої. Овни зараз все ще відпочивають і миряться з тим, що просто «все трохи не так, як зазвичай». Ті представники, які шукають або займаються проектом, почнуть незабаром пожинати відчутні плоди. Навіть у питаннях особистих стосунків планети вказують на благополуччя.

Лев

У другій половині року сцена відкривається для Лева. Річний «перевал» 2020-го дає знаку те, що робить його найщасливішим на світі: місце під сонцем, тобто в центрі уваги. Своїм запальним і пристрасним характером і зовнішнім виглядом представники знаку притягують не тільки компліменти та похвалу, але й любовне щастя. З цього моменту все складається якнайкраще!

Терези

Єдиний знак Зодіаку, до якого на тлі світової істерії першої половини року вдалося зберегти хоч якусь душевну рівновагу. Але, на жаль, життя протікало за невпорядкованими траєкторіями й не за заздалегідь продуманим сценарієм, як ви до того звикли. Знову пуститися в дорогу на колишніх знайомих рейках вийде після червня — і ви можете знову повністю спрямувати свою мотивацію на ті заняття і тих людей, які вам дорогі. Терези, удача на вашій стороні!