fbpx

3 знаки Зодіаку, яким потрібно бути особливо обережними до кінця травня. Вороги і підступні ситуації можуть чекати за рогом

Овен

Зараз Овнів з усіх боків оточили пліткарі і заздрісники. Зірки не схиляють до відвертих бесід і радять тримати при собі будь-яку важливу інформацію. Навіть якщо виникне бажання з кимось порадитися, варто кілька разів подумати, перш ніж робити це.

Найкраще довіритися інтуїції, а рішення приймати усвідомлено і неквапливо. Головним ворогом на прийдешньому тижні буде спонтанність. Найбільш несприятливий день – 19 травня.

Лев

Левам прийшов час відмовитися від звички робити постійні зауваження партнеру – позитивного результату критика все одно не дасть. Тим, хто втомився від спілкування, варто провести якийсь час на самоті. Рекомендується змінити обстановку, щоб відновити душевну рівновагу.

На роботі також можливі проблеми, але не слід сперечатися і відстоювати свою думку. В іншому випадку наслідки доведеться розсьорбувати ще довго. Найбільш несприятливий день – 20 травня.

Водолій

Водоліїв чекає повний штиль в особистому житті, можна, нарешті, перевести дух і провести час з користю для себе. Однак робота принесе неприємні сюрпризи, а проблеми з’являться відразу з декількох сторін.

Виходу два: або взяти відпустку, або не дозволяти собі перевтомлюватися, щоб уникнути професійного вигорання. Крім того, варто утриматися від великих покупок і серйозних витрат. Найнесприятливішим днем ​​буде 19 травня.

You cannot copy content of this page