fbpx

3 знаки Зодіаку, яким складно зробити перший крок у стосунках

Астрологи за допомогою зірок давно з’ясували, яким знакам Зодіаку найважче дається ініціатива у романтичних стосунках.

Рак

Відкриває цей рейтинг Рак. Представники знаку рідко роблять перший крок у романтичних стосунках, бо бояться почути відмову. Раки мають деяку скутість у питаннях людських відносин, оскільки мають дуже чутливий внутрішній світ.

Рак цілком може проявити ініціативу першим, однак, для цього він повинен знати, що його почуття повністю взаємні. Представники знаку дуже недовірливі та тривожні люди, вони люблять вигадувати проблеми на порожньому місці.

Часто Раки починають навмисне холодно поводитися з предметом своєї симпатії, щоб привернути увагу. Такі «фрейдівські» методи вияву уваги виходять із того, що Ракам складно виявляти свої справжні емоції. Однак Раки – це, мабуть, найсердечніші та душевніші люди, які вміють жертовно любити.

Діва

Діви остерігаються перших кроків у стосунках не через скромність і сором’язливість, а через надто раціональний характер. Представники знаку звикли займатися надмірним аналізом усіх ситуацій навколо, тому ніколи не наважаться на перший крок, якщо не будуть упевнені у стовідсотково позитивному результаті.

Найбільше Дів у житті лякає невідомість, тому вони довго та ретельно збирають інформацію. Крім того, Діви відомі своєю вимогливістю та перфекціонізмом: вони не зроблять першого кроку, якщо не відчуватимуть, що знайшли ідеальну для себе людину.

Риби

Наскільки Риби романтичні, настільки вони пасивні. Представники водного знаку можуть багато разів проживати у своїй уяві різні яскраві романтичні історії, але не зроблять нічого, щоб спробувати втілити їх у реальність. Навіщо це потрібно, якщо в їхньому вигаданому світі все ідеально і так здорово?

Реальні стосунки дуже часто лякають вразливих і мрійливих Риб, тому вони завжди чекають першого кроку від інших людей.

You cannot copy content of this page