fbpx

3 знаки Зодіаку, яким усміхнеться удача 4 квітня: день буде неймовірно вдалим та приємним

4 квітня від дій потрібно перейти до роздумів про сенс життя – як не пафосно це прозвучить. Можна – і треба – аналізувати події, робити висновки з помилок і брати на озброєння методи, за допомогою яких вдалося досягти успіху.

День сприятливий також для того, щоб складати плани на майбутнє – як найближче, так і віддалене. Притаманні в цей час людям тактичне і стратегічне мислення дозволять грамотно намітити всі необхідні пункти і більш-менш прикинути дії, по досягненню тієї чи іншої мети.

Кому пощастить найбільше?

Телець (21.04 – 21.05)

Тельців удача буде супроводжувати в усіх професійних питаннях, якими зірки рекомендують їм займатися, незважаючи на вихідний. Їм буде вдаватися все – або майже все – що вони задумають, але за однієї умови: відпущені на ці дні сили необхідно витрачати виключно в творчих цілях, при найменшому бажанні що-небудь зруйнувати представники знака можуть втратити прихильність зірок. Не варто також звертати увагу на підступи недоброзичливців і суперників, які є у кожної людини – не можна дозволяти їм підживлюватися своєю енергією.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки зможуть налагодити стосунки з людиною, з якою – через власну дурість – посварилися, а тому довго не знали, як помиритися. Велика ймовірність того, що ця людина сама піде назустріч. Головне, не почати знову з’ясовувати стосунки і не загнати конфлікт в ще більш серйозну фазу, з якої може вже й не бути результату. Якщо ж вони зможуть стримати свої емоції і не дадуть висунути назовні голову старим і безглуздим образам, то вже в неділю зможуть «обмити» своє примирення.

Лев (23.07 – 21.08)

Левам в цей день пощастить в будь-яких переговорах – як особистих, так і ділових. Будь-який інший час зірки наполягали б на особистій зустрічі, але в період карантину підійдуть як телефон, так і численні месенджери – на результаті діалогу його опосередкований характер жодним чином не позначиться. Головне, переслідуючи власні інтереси, не забувати про те, що інші теж мають право на таку тактику і – зрозуміло, в межах заходів – піти їм назустріч і поступитися, хоча б в дрібницях.

You cannot copy content of this page