fbpx

30 березня Місяць опиниться в перигеї: що це означає, чим це загрожує і чому в цей день нам буде посміхатися удача. Три Знака Зодіаку, яким досягти успіху буде простіше інших

Що таке перигей Місяця

Місяць рухається навколо Землі, але її орбіта не кругла: вона трохи витягнута і нагадує еліпс. У ті моменти, коли Місяць наближається до Землі, вчені говорять, що він знаходиться в перигеї.

Іноді наближення відбувається трохи сильніше, ніж зазвичай. 30 березня нас якраз очікує така подія. Відстань до нашого супутника складе 360 000 км. Місяць буде більшим і яскравішим, а його вплив на людей буде потужнішим.

Сьогодні нічне світило на самому початку фази спаду, так як зовсім недавно була повня. 17 місячний день пройде під управлінням Скорпіона. Взаємодія Місяця зі стихією Води піде нам тільки на користь. Енергетика супутника Землі буде вище на 10-15%. нас очікує сприятливий день.

Найщасливіші Знаки Зодіаку 30 березня

Рак. Раки – типові представники стихії Води. Це вдалий день для перебування поруч з родиною. Цей день бажано провести в тиші і спокої. Не варто надовго затримуватися на роботі, перевтомлюватися. Можна сходити на побачення, спробувати завести нове знайомство. День прекрасно підходить для незвичайних побачень. При бажанні можна буде зайнятися домашніми клопотами.

Скорпіон. Місяць активізує приховані резерви енергії Скорпіонів. Ці люди зможуть досягти успіху. Для цього їм потрібно лише одне – перестати чекати біля моря погоди. Місяць подарує їм позапланові сюрпризи, допоможе відволіктися від рутини, обернути будь-які події цього дня собі на користь. Це буде дуже яскравий і позитивний день, коли можна відвідувати нові місця, вирушати в далеку дорогу.

Водолій. Водоліям 30 березня Місяць подарує дуже потужну інтуїцію і допоможе впоратися з одним з найголовніших їх недуг – ревнощами. Вплив нічного світила на людей цього Знака виявиться настільки потужним, що вони з самого ранку зможуть відчути потужний приплив сил і енергії. У важких ситуаціях можна буде сміливо покладатися на шосте чуття. Найпотужніший позитивний імпульс Водолії отримають ближче до вечора. Після роботи варто зустрітися з друзями або провести час з сім’єю.

Риби. Місяць зробить представників даного Знака більш харизматичними і чарівними. Це дуже благотворно позначиться не тільки на сфері любові і стосунків, але і на діловій сфері. Можна сміливо відвідувати співбесіди, вести переговори, пропонувати свої ідеї. День буде вкрай продуктивним, дуже яскравим і незабутнім. Амбітних Риб чекає велика удача і успіхи. Всіх, хто знаходиться в пошуках нової роботи, теж можуть очікувати успіхи.

You cannot copy content of this page