fbpx

30 квітня – сонячне затемнення: чим цей день стане особливим для кожного

Овен

Затемнення пройде у другому секторі гороскопу, який відповідає за фінанси. Це означає, що в життя Овнів прийдуть зміни, які допоможуть звільнитися від проблем та боргів, перейти на високий рівень фінансів і знайти можливість додаткового знання. Відбудеться і переоцінка цінностей — Овни зможуть чітко побудувати ієрархію та навести лад у своєму житті.

Телець

Сонячне затемнення в знак Тельця торкнеться теми стосунків. Тельці мають зміни не тільки в особистому житті, а й у діловому середовищі. Це може бути новий шлюб, розлучення, укладання великої угоди. Астролог рекомендує Тельцям зайнятися собою, щоб знайти ім’я, змінити імідж і зайняти свою нішу. З 30 квітня настане час змін, які будуть на краще, якщо показати себе з кращого боку.

Близнюки

У Близнюків затемнення пройде у 12 секторі гороскопу, який відповідає за самопізнання. Коридор затемнень починається зі втрат, які неминучі. Близнюкам доведеться відмовитися від чогось, щоб рухатися далі та відкривати нові горизонти. Також можлива тимчасова ізоляція, коли Близнюк зможуть зайнятися новим проектом, плануванням або присвятити час турботі про здоров’я.

Рак

У Раків сонячне затемнення пройде у 11 секторі гороскопу. Він відповідає за нові плани, пов’язані з командною роботою. Раки зможуть вступити в клуб за інтересами або організувати свою справу, яка приноситиме хороший дохід. Розвиток нових ідей не можна відкладати, щоб не проґавити дарованого долею шансу. Астролог рекомендує переглянути стосунки з друзями та відмовитися від спілкування з тими, хто не дає розвитку та намагається маніпулювати.

Лев

Левам сонячне затемнення у 10 секторі гороскопу принесе новий статус та просування кар’єрою. Астролог рекомендує не гаяти часу даремно і активно працювати, щоб досягти нових вершин успіху. Впевненість у собі та оптимістичний настрій допоможуть Левам відкрити нові горизонти, поміняти свій статус і легко покращити фінансове становище за рахунок нових ідей.

Діва

9 сектор гороскопу, в якому пройде сонячне затемнення, приковує фокус уваги Дів до далеких земель. Це можуть бути міжнародні відносини та робота з інвесторами, переїзд до іншої країни, знайомство з новою культурою. 9 будинок також відповідає за освіту, а значить, Діви зможуть завершити або розпочати навчання, розкрити нові грані талантів та збільшити заробіток.

Терези

У Терезів сонячне затемнення пройде в 8 секторі гороскопу. Фокус уваги буде прикутий до фінансів, і Терезам астролог рекомендує бути уважними. Вплив Урану не передбачуваний, тому можна очікувати як злетів, так і падінь. Терезам важливо пам’ятати про те, що гроші не терплять спонтанних і необдуманих рішень, тому потрібно прораховувати кожен крок, щоб виключити проблеми.

Скорпіон

Сонячне затемнення в 7 секторі гороскопу відповідає за стосунки та шлюб. Скорпіони зможуть познайомитися з новими цікавими людьми, розпочати стосунки з людиною іншої культури, а також змінити свій статус завдяки одруженню або розриву. Вплив Урану та північного вузла Раху будуть давати несподівані події, тому Скорпіони повинні бути готові до того, що їхнє життя стрімко змінюватиметься.

Стрілець

У Стрільців сонячне затемнення пройде у 6 секторі гороскопу, який приковує увагу до сфери діяльності. Це означає, що Стрільці активно займатимуться питаннями, пов’язаними з діловим середовищем. Це може бути підвищення, перехід на нову посаду або відкрити для себе нову справу. Стрільцям астролог рекомендує зайнятися своїм здоров’ям, відмовитися від шкідливих звичок, щоб покращити самопочуття.

Козеріг

Сонячне затемнення в п’ятому секторі гороскопу починає прекрасний період життя, коли Козероги займатимуться своїм особистим життям. Тема кохання буде виникати постійно, і Козероги зможуть розпочати романтичні стосунки, зачати довгоочікувану дитину або більше часу приділяти сім’ї, розвивати таланти дітей. Також 5 сектор відповідає за творчість, а значить, Козероги зможуть зайнятися коханим хобі, яке приноситиме дохід.

Водолій

Водолії мають бути готові до змін у житті. Сонячне затемнення у четвертому секторі гороскопу впливатиме на сферу місця проживання. Це означає, що виникатимуть питання про розширення або переїзд, поділ майна. Угоди з нерухомості пройдуть гладко, якщо не поспішати та уважно знайомитися з усією документацією. Також Водолії можуть повернутись на свою батьківщину, щоб возз’єднатися з сім’єю.

Риби

Риб чекає сонячне затемнення у третьому секторі гороскопу, який відповідає за спілкування, нові контакти та транспорт. Риби отримуватимуть нову інформацію, займатимуться оформленням документів, а також спілкуватимуться з великою кількістю людей. Астролог рекомендує не відмовлятися від цікавих перспектив, навіть якщо йдеться про те, чого не було у планах. Доля надасть можливість розвиватися у новому напрямку, який принесе дохід.

You cannot copy content of this page