4 чоловіка за знаком Зодіаку, в яких найчастіше закохуються жінки. Чесними їх не назвеш, тому готуйтесь мати суперницю

На жаль, найбажаніші і яскраві чоловіки далеко не завжди є одночасно і найчеснішими і надійними. Їх не можна назвати однолюбами, так що у кожної медалі дві сторони. За яскраві емоції і сильну закоханість потрібно платити наявністю суперниць. Джерело

Близнюки

Це дуже волелюбні чоловіки. Вони яскраві та емоційні, товариські і володіють неймовірним почуттям гумору. У них дуже неординарний розум і харизма, які привертають увагу представниць прекрасної стaті.

Близнюкам не потрібно докладати ніяких зусиль до того, щоб завойовувати жіночі серця. Їм досить бути самими собою. У відносинах тривалого характеру у них можуть виникнути деякі проблеми, так як Близнюки не люблять обмежень і ярликів типу «мій чоловік», «муж», «сім’янин». Це не відблиски інфантильності, а просто риса характеру.

Терези

У Терезів закохуються повільно, але вірно. Спочатку ці чоловіки здаються просто дуже приємними і милими. Потім вони показують себе з кращого боку знову і знову. Закоханість, яка формується поступово, часто буває дуже сильною. Саме тому Терези стають ідеальними супутниками практично для будь-якої жінки.

Їхня сила полягає в гнучкості і вміння шукати компроміси. Терези охайні, товариські, завжди готові прийти на допомогу своїй дамі. Вони романтичні і добре відчувають бажання і потреби коханої. У чоловіка-Терези неможливо не закохатися, особливо якщо жінка шукає ідеального сім’янина.

Стрілець

Ці чоловіки володіють неймовірною харизмою. Вони дуже розумні і мають розвинуте почуття гумору, так що з ними ніколи не засумуєш. Звичайно, їх легковажність і нестандартне мислення можуть спочатку відлякати, але практично будь-який дамі все одно захочеться спoкyсити такого чоловіка.

Стрільці є першокласними психологами, так що вони знають, як знайти ключ до серця будь-якої жінки. У цих чоловіків часто закохуються, але жити з ними під одним дахом довго зможуть лише найстійкіші дами.

Читайте також: 5 найбільш підлих жінок за знаком Зодіаку

Риби

Це переможці рейтингу найщедріших чоловіків серед всіх Знаків Зодіаку. Жінки люблять Риб, тому що вони не є такими дріб’язковими в стосунках. Це стосується не тільки чогось матеріального, але і найдорожчого, що є у кожного з нас, – часу. Риби присвячують весь вільний час коханій жінці. Саме це і змушує дам закохуватися в них.

Також Риби дуже романтичні і люблячі. Вони часом бувають трохи егоїстичними, але з цим можна впоратися. На перших порах чоловіки-Риби здаються кращими, і навіть з часом вони не перестають приємно дивувати свою другу половинку.

Фото – styler.rbc.ua