4 чоловіки Зодіаку, які не можуть зробити кохану жінку щасливою

Риби

Чоловіки цього знаку неймовірно емоційні і дуже важко дається дорослішання. І неважливо, скільки їм років, але вони поводяться несерйозно та по-дитячому. З чоловіками-рибами складно побудувати стосунки, вони не здатні визнати свою правоту.

І рідко вибачаються, хоча знають, що завдали образу своїй обраниці. При цьому Риби красиво доглядають і вміють робити компліменти, але для загального майбутнього щасливого робити нічого не будуть.

Їхнім коханим доведеться все тягнути на своїх плечах і часом вирішувати неймовірно складні життєві ситуації. А чоловік тим часом паритиме у хмарах і мріятиме про нездійсненне.

Телець

Чоловік цього знаку в емоційному плані замкнений та усунений. У нього неймовірно суха поведінка. Багато людей часто називають чоловіка-Тільця снобом, і є за що.

До ще одного мінусу можна віднести його нелюбов до змін. Телець не поспішає залишати свою зону комфорту. Він надто зациклений на своїй кар’єрі та грошах, часто забуває про духовні цінності та не приділяє часу своїй коханій.

Чоловік рідко каже компліменти, найчастіше це відбувається на початку стосунків. І навіть досягши офіційної пропозиції руки і серця, жінка може не сподіватися серйозних змін у характері свого обранця.

Діва

У чоловіка, народженого під сузір’ям Діви, постійно змінюється настрій. При цьому він не може висунути об’єктивні причини таких змін. Чоловік-Діва найчастіше сам вигадує причини образ.

Він завжди прагне, щоб у житті все було ідеально. Цього Діва вимагатиме і від своєї коханої.

Чоловік повинен йти життям попереду всіх, і його близьким також доведеться відповідати. При цьому своїх вад він не помічає. Чоловік-Діва часто лає своїх рідних, особливо влучає його коханою.

Близнюки

Спільне життя з чоловіком-Близнюками нагадує проживання в божевільні. Він постійно змінюється. Раптом перед коханою постає хлопець-чарівниця, а незабаром якийсь неадекватний тип. Не всі готові витримати такі випробування.

При цьому чоловікові подобається фліртувати з іншими жінками. Ще друга половинка має бути готова до марнотратства свого коханого. Гроші витікають у нього між пальцями.