4 липня – час, коли можна звільнитись від усього, що обтяжує

4 липня, 21 місячна доба. Символ сьогоднішнього дня – орел. Це день визволення від усього, що нас обтяжує, подолання сумнівів. Як провести його найбільш ефективно?

Сьогодні нам надається шанс позбутися від боргів, гнітючих станів, шкідливих звичок і токсичних людей. Відкиньте всі сумніви і прийміть нарешті важливі рішення, зробіть те, на що довго не могли зважитися. Не бійтеся перешкод, сьогодні у вас все вийде.

Сьогоднішній день створений для перемоги над собою, яка неодмінно призведе до розвитку і духовного зростання. Якщо ви давно замислювалися про те, щоб викреслити когось зі свого життя, висловити свою точку зору, змінити місце роботи, сьогодні саме час це зробити.

4 липня особливо вдало складеться день у рішучих і цілеспрямованих людей. У цей день добре проводити переговори, підписувати договори і фінансові документи, займатися цінними паперами. Менш сприятливим день буде для судової системи, тому юридичні питання краще відкласти на інший час.

Читайте також: Складний день сонячного затемнення ще й в п’ятницю 13: як уникнути неприємностей и залучити добробут

День сприятливий для колективної творчості і групових духовних практик. У 21 місячну добу корисно помолитися або помедитувати. При цьому не можна займатися екстрасенсорним лікуванням, так як навіть впливаючи на близьких, ви відразу ж виплесніть багато енергії і це погано позначиться на вашому самопочутті. Це хороший день для поста і голодування.

У медичному відношенні зверніть увагу на лопатки і верхню частину спини, а також не перенапружуйте очі.

Джерело.