fbpx

Складний день сонячного затемнення ще й в п’ятницю 13: як уникнути неприємностей и залучити добробут

13 липня, в п’ятницю, відбудеться сонячне затемнення. Його вплив ми зможемо відчувати вже за два тижні до події. П’ятниця 13 і так завжди пов’язана з негативом, а в липні на цей день випадає ще й сонячне затемнення. Що принесе з собою це непросте часткове затемнення Сонця в Раку?

На жаль, спостерігати часткове сонячне затемнення в Раку 13 липня доведеться не всім, лише жителям південної частини Австралії, Тасманії і східній частині Антарктиди. Незважаючи на це, сонячний вплив для багатьох жителів планети буде досить відчутним.

Зірки радять не планувати на день сонячного затемнення важливих справ.Будь-яке починання в день сонячного затемнення приречене на невдачу. Краще сконцентруватися і вирішувати нагальні проблеми і справи, розраховуючи лише на свої сили.

У день сонячного затемнення зазвичай збільшується кількість авapiйних ситуацій на дорогах, тому слід бути максимально обережними і, якщо є така можливість, то не виїжджати на автомобільному транспорті, особливо в далекі поїздки. А пішоходам потрібно бути дуже уважними, переходячи дорогу, навіть в призначеному місці, навіть на зелений сигнал світлофора.

13 липня через вплив сонячної енергетики багато відчують занепад сил, різного роду нездужання, втомe, безпричиннbq смуток. Особливих методів як впоратися з таким станом не існує, слід просто перечекати цей період.

П’ятницю 13 астрологи рекомендують провести в максимально спокійній домашній обстановці, займаючись звичними справами і спілкуючись з приємними позитивними людьми, щоб максимально уникнути розжарювання обстановки, що призводять до неминучих конфліктних ситуацій. Щоб уникнути різних неприємностей, краще в цей день не відвідувати людні місця.

Якщо починати нові справи не рекомендується, то переглянути і переосмислити старі питання буде цілком логічно. А так як саме в цей час у багатьох людей загостриться почуття інтуїції, то варто до неї уважніше прислухатися. Можливо, прийняте в цей день рішення стане у вашому житті доленосним.

Незважаючи на те, що багато людей будуть перебувати в пригніченому стані, нові корисні знайомства все ж можуть відбутися. Однак слід пам’ятати, що нав’язуватися оточуючим зовсім не варто. Краще зайняти позицію вичікування.

У цей день найпростіше знайти спільну мову зі своїми недругами, так як в день сонячного затемнення найкраще забуваються і прощаються старі образи, сварки і колишні розбіжності.

У п’ятницю, 13 липня слід зменшити надмірні фізичні навантаження, так як в день сонячного затемнення енергетичний потенціал організму знижений, а значить, більш схильний до різних нездужань. Але і зовсім виключати фізичні навантаження не слід краще дотримуватися правила «золотої середини».

Читайте також: Дні сили у липні: Коли можна без зусиль покращити здоров’я, позбутись проблем і залучити удачу

Дуже добре в цей день бути ближче до природи. Таким чином, знижується підвищена нервозність і зайва емоційність.

Сонячне затемнення відмінно підходить для того, щоб позбутися від шкідливих звичок, але якщо це все-таки не вдасться, то не слід з цього приводу зайвий раз нервувати і турбуватися. 13 липня астрологи рекомендують уникати проведення будь-яких фінансових операцій, щоб мінімізувати ризик грошових втрат.

Особливо необхідно пам’ятати, що позичати кому-небудь або самому брати в борг у день сонячного затемнення заборонено, втім, таку ж заборону накладено і на відвідування казино або участь в лотерейних розіграшах. Як показує практика, навіть легко виграні в цей день гроші, нічого доброго не обіцяють.

У день сонячного затемнення категорично заборонено лихословити, проклинати і проявляти негативізм, тому що Всесвіт в цей день моментально «віддзеркалює» наші думки і повертає їх назад з подвоєною силою.

Якщо прислухатися до вищеперелічених порад, то можна не просто уникнути негативного впливу, а й отримати від сонячного затемнення позитивну енергетику.

Джерело.

You cannot copy content of this page