4 найбільш мстивих знаки Зодіаку

Помста – одне з найбільш неймовірних почуттів в світі. І, якщо ви зустріли на своєму життєвому шляху мстивих людей, будьте дуже обережні і навіть не намагайтеся обдурити їх або зрадити. Відплата рано чи пізно наздожене вас. Ось 4 найбільш мстивих знака Зодіаку, яких варто остерігатися:

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)
Ні для кого не секрет, що Скорпіон – один з найбільш мстивих знаків Зодіаку. Якщо ви перейшли дорогу Скорпіону, готуйтеся не просто покинути місто, але видалити свої сторінки з усіх соціальних мереж, змінити ім’я і оточити себе дюжиною сторожових собак.

Ображений Скорпіон – смeртоносна зброя. Навіть якщо він не точить зуб на вас, в своїх думках він вже давно зневажив вас мільйон разів знову і знову. У гіршому випадку, він не зупиниться, поки не позбавить вас всього, що ви маєте.

Риби (19 лютого – 20 березня)
Риби можуть здатися безневинними, але їх надмірна чутливість – ту, чого потрібно побоюватися. Образити Риб легко, але, якщо ви це зробите, ви приречені.

Вони не будуть бити по вашому уразливому місцеві, як це робить Скорпіон, але будуть збирати на вас злість, проклинати, і використовувати будь-яку можливість, щоб заподіяти вам такий же біль, що і ви їм, про що ви навіть не здогадуєтесь. Ви можете прокинутися одного ранку, через кілька років після того, як ви образили Риб, і зрозуміти, що причина, по якій у вас немає хорошої роботи, грошей, друзів і собаки, полягає в тому, що ви колись розлютили Риб.

Телець (20 квітня – 20 травня)
Розсердивши Тельця, вам варто починати нервувати. Якщо ви роздражнили Тельця, він неодмінно захоче з вами поквитатися. Він буде зацікавлений в тому, щоб зробити вас нещасним.

Він не встaвить вам нiж у спину, як Скорпіон, і не буде довго таїти образу, як Риби, але буде намагатися допекти вам, поки не пробачить, якщо це коли-небудь станеться. Впертим людям найскладніше пробачити, а особливо визнати необхідність цього.

Діва (23 серпня – 22 вересня)
Діва – найменш мстива, але як і раніше небезпечна, тому що ви не зможете зрозуміти, чому її розгнівали. Помста Діви проявляється в хвилі пасивно-агресивних коментарів і заплутаної поведінки – зараз з нею все добре, а через хвилину вона жaхливо ненавидить вас.

Читайте також: Названо найзрадливіший знак Зодіаку

Увага Діви до деталей, особливо в помсті, – систематичне кaтування. Іншими словами, ви так і не дізнаєтеся, що відбулося, прокинувшись в психіатричній палаті, як Діва і планувала.

Джерело.