4 найбільш невдячні знаки Зодіаку, які не цінують допомогу чи турботу оточуючих

Звичайно, не варто очікувати нічого взамін за допомогу іншим. Однак поведінка деяких знаків Зодіаку іноді викликає не тільки обурення, а й розгубленість. Вони сприймають допомогу та хороше поводження як належне, створюючи враження, що весь світ їм чимось зобов’язаний з самого народження.

Астрологи виділили чотири найбільш невдячні знаки, які не цінують допомогу чи турботу оточуючих.

Близнюки (21 травня – 22 червня)

Народжені під цим сузір’ям займають перше місце в рейтингу невдячних. Вони, як правило, не помічають чиюсь підтримки чи допомогу. Вони можуть сісти комусь на шию без жодних докорів сумління. Вони, ймовірно, навіть не відреагують на вашу хорошу роботу.

Близнюкам не складе труднощів попросити допомоги навіть у незнайомої людини і настільки спритно, що вони навіть не подумають здаватися. Чекати подяки від Близнюків – погана ідея. Брати і не давати нічого, це цілком нормально для цього знаку.

Овен (21 березня-20 квітня)

Вони займають друге місце в списку невдячних після Близнюків. Овни не бояться просити допомоги. Іноді вони можуть навіть зробити це впорядкованим тоном, не даючи людині шансу здатися. Коли ви поспішите догодити Овнам, вони зроблять вигляд, що ні про що не просять, а допомога — ваша ініціатива. Тому чекати оцінки і подяки від цього знаку точно не варто.

Овни скупі на похвалу. У кращому випадку ви зможете почути від них суху подяку досить випадково. Якщо ви вже зробили добро представнику цього сузір’я, то він не забариться знову звернутися до вас, коли йому щось знадобиться. Деякі особи, народжені під цим знаком Зодіаку, можуть бути навіть жадібними, на відміну від легковажних Близнюків. Але через певну долю шарму та веселощів Овну все ж вдається отримати те, чого він хоче знову і знову.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Вони займають третє місце в рейтингу невдячних. Однак у представника цього знаку є і позитивні риси. Саме Терези першими кинуться на допомогу, навіть якщо у вас з ними вкрай напружені стосунки. І зроблять це абсолютно безкорисливо, не чекаючи ні подяки, ні відповіді. Доброта – їхня природна риса. Єдиним мінусом є те, що допомога їм є природним станом.

Тому вони не відчують великої вдячності до людини, яка зробила їм добро. Те ж саме зробили б і самі Терези. Тому ті, хто обожнює похвалу, не захочуть допомогти Терезам наступного разу, тому що цей знак рідко виявляє щиру вдячність і скупу похвалу. Але для тих, хто знає про цю їх особливість, Терези могли б стати щирим і жалісливим другом, готовим кинутися на допомогу навіть серед ночі без жодних вагань.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Водолій зайняв четверте місце в списку. Особлива невдячність цього знаку частіше зустрічається у представниць прекрасної статі. Особливістю характеру Водоліїв є безтурботність, недооцінка добра. Якщо з шкідливістю цього знаку ще можна змиритися, то при абсолютній невдячності це навряд чи вийде. Водолії можуть насолоджуються оточуючими людьми без докорів сумління.

Просити допомоги у цього представника сузір’я – не найкраща ідея. Швидше за все, вдасться отримати лише негативну відповідь. Водолій досить розумний і проникливий, здатний вправно змінити тему розмови, як тільки вони відчувають, що їхнім інтересам завдано шкоди. Вони не грубі, а спритно спрямовують свою промову на проблему, вирішення якої їм вигідно. Для Водоліїв цілком природно отримати допомогу, а іноді навіть попросити її, але при цьому нічого не дадуть натомість.