4 найніжніших та самих велелюбних знаків Зодіаку

Давати і отримувати кохання – важливе вміння, і воно може бути визначено вашим знаком Зодіаку. У той час як деякі люди насолоджуються побаченнями, тримаються за руки і постійно обіймаються, інші ж ведуть себе вкрай стримано. Все залежить від особистих якостей характеру, звичок і виховання партнера, а також від місяця і дня його народження. Ось які знаки Зодіаку не соромляться проявляти свою любов і ніжність:

Телець (20 квітня – 20 травня)
Телець – один з найбільш чуттєвих знаків Зодіаку. Він любить давати і отримувати кохання і з’єднується зі своїм партнером на рівні всіх п’яти почуттів, особливо за допомогою дотику.

Його надчуттєвого тягне як магніт. Телець дуже ceкcyальний і прагне зробити приємність партнеру. Він буде досліджувати ваше тіло неквапливо і ніжно. А після зaнять коханням укладе вас в довгі і теплі обійми.

Лев (23 липня – 22 серпня)
Лев дуже ласкавий, приязний і любить проявляти свої почуття, тримаючись за руку з партнером, обіймаючи або притискаючись до нього, щоразу, коли це можливо.

Але пам’ятайте, Лев теж любить отримувати кохання. Він хоче купатися в захопленні та коханні. Тому, якщо ви зустрічаєтеся з Левом – приділіть йому всю свою увагу. Він неодмінно оцінить це.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)
Терези дуже ласкаві. Їм подобається перебувати у відносинах, насолоджуватися романтикою і ніжністю. Їх прихильність легка, красива і натхненна – вони будуть писати вам ніжні листи, присвячувати пісні і вірші, дарувати вам подарунки, квіти і увагу.

З них виходять відмінні партнери – вони дозволяють своїм другим половинкам бути самими собою і цінувати їх за яскраву індивідуальність. Але знайте, що Терези – люди соціальні, тому вони не завжди будуть поруч з вами. У них багато друзів і знайомих, і вони жадають побувати всюди, куди б їх не запрошували.

Риби (19 лютого – 20 березня)
Якщо ви – Риби, або зустрічаєтеся з людиною під цим знаком Зодіаку, тоді ви вже знаєте, що Риби сповнені співчуття. Це самий співчуваючий знак Зодіаку, що розуміє всіх і кожного і пристосовуючись до них.

Читайте також: Названо найнедоступнішу жінку за знаком Зодіаку

Вони також вважають за краще взаємність, коли справа стосується кохання. А це означає, що зазвичай вони перебувають в рівних відносинах і закохані. Якщо ви дбаєте про них, вони з готовністю дадуть вам взаємністю. Цей знак буде любити вас беззастережно.

Джерело.