fbpx

4 найслабших чоловіка за знаків Зодіаку: В них немає тієї мужності і впевненості в собі, тієї спраги до перемоги і твердості, які кожна жінка хоче бачити у своєму обранцеві

Телець

Найбільша слабкість представників цього знака Зодіаку полягає в тому, що вони не вміють відмовляти самому собі. Вони завжди задовольняють всі свої бажання. І навіть якщо у цих чоловіків не буде достатньо грошей, вони ніколи не відмовлять собі в покупці дорогого годинника, нового костюма або обіду в улюбленому французькому ресторані. Мабуть, нагадувати про те, що Тельці завжди ставлять свої інтереси на перше місце і не готові пожертвувати ними заради коханої, не варто, адже, цей і так зрозуміло.

Ще один дуже важливий мінус всіх Тельців — ці чоловіки дуже скупі. Ні, собі вони не шкодують нічого і ніколи. Однак, коли мова заходить про свою обраницю, вони завжди вирішують, що краще заощадити. Якщо перед святом ваш обранець раптово і безслідно кудись зникає або ж без видимих причин шукає способи з вами посваритися, не переживайте. Після свята він сам до вас прийде і буде миритися. Адже це був лише привід, щоб не витрачатися вам на подарунок. Хоча насправді, хвилюватися потрібно. Саме час задуматися, чи потрібен вам такий супутник? Чи готові ви робити все за нього все життя?

Риби

Без перебільшення можна сказати, що чоловіки-Риби — це найбільше розчарування у Вашому житті. Ці красені з досить привабливою і яскравою зовнішністю ваблять жінок як магніт. Вони вміють красиво говорити і проявляти знаки уваги. Однак, до дорослого і самостійного життя ці чоловіки абсолютно не пристосовані. За красивою і яскравою зовнішністю ховається абсолютна порожнеча всередині. Вони дуже не впевнені в собі і їм не вистачає сміливості. Якщо ви хочете пов’язати своє життя з Рибами, будьте готові до того, що головною в родині будете саме ви і всі найважливіші рішення теж доведеться приймати вам.

Через надмірну мамину опіку в дитинстві, ці чоловіки виростають дуже слабкими і несамостійними. Якщо вони хворіють, то біля них потрібно бігати 24/7. Вони будуть постійно скаржитися, як їм важко і нестерпно, хоча насправді больовий поріг в них від природи вище, ніж у багатьох інших знаків. Як не дивно, але їм подобається хворіти, їм подобається бути слабкими і безпорадними.

Крім того, чоловіки-Риби мають дуже слабкий і безамбітний характер. Вони не відрізняються особливою витривалістю.

Діва

Народжені під цим знаком чоловіки апріорі не можуть бути сильними, адже Діва — дуже жіночний знак. Звичайно, в кожному правилі є винятки і деякі чоловіки-Діви якісно відрізняються від інших представників цього знака, однак, назвати їх сильною половиною язик все ж не повертається.

Чоловіки-Діви дуже нервові. Не слід плутати цю рису з емоційністю, адже емоції в них проявляються тільки негативні. Вони люблять нити і постійно скаржитися на життя. Насправді, вони дуже неуважні, однак, постійно видають себе за ідеалістів і шукають до чого б причепитися. Погодьтеся, такі риси не можуть подобатися жінкам і їх важко назвати чисто чоловічими і сильними.

Від таких чоловіків не варто очікувати сміливих і ризикованих вчинків, адже вони просто не вміють йти ва-банк. Вони дуже обережні і перш, ніж щось зробити завжди уважно все обмірковують і аналізують. Вони не вміють ризикувати, а дух авантюризму взагалі їм не властивий. Будь-які несподівані повороти долі і невідомість їх лякає. Вони бояться майбутнього, тому будьте обережні з такими чоловіками.

Терези

Мабуть, правильніше було б поставити чоловіків-Терезів на перше місце нашого рейтингу, адже ці чоловіки дуже відрізняються на тлі інших представників сильної половини людства. Їх взагалі важко назвати сильною половиною. Вони дуже не впевнені в собі, від чого дуже нервові і навіть жалюгідні. У деяких ситуаціях можуть бути справжніми скигліями. Вміють виносити мозок без причини, а ще ревнувати з приводом і без.

Як не дивно, але чоловіки-Терези мають дуже жіночне захоплення — вони із задоволенням милуються в дзеркало на себе коханого і обожнюють шопінг. А ще ці чоловіки ніколи не беруть на себе відповідальність, вони просто не вміють цього робити. Через це вони не можуть приймати кардинальних і важливих рішень, постійно коливаються і нервують.

You cannot copy content of this page