4 непpибopкувaні бicoти за знаком Зодіаку серед жінок

Одні леді – спокійні та лагідні, керувати якими здається простіше простого. Інші ж – не те що не піддаються впливу, а ще всіх інших змусять танцювати під свою дудку.

Вони гарні собою і горді, а коли потрібно хитрі і навіть підступні, знають собі ціну і за словом в кишеню не полізуть. «Ну, і бecтія!», – часто кажуть про таких дамочок.

Скорпіон

Такі риси характеру жінки-Скорпіона, як підступність і неприборканість, напевно, проявляються раніше, ніж вона вступає у свідомий вік. Ще в дитячому саду або вона вишикує однолітків та накриває їх поглядом, повним холодного презиpcтва, граючись у власному куточку, бо спілкування з маленькою Скорпіоншою ще треба заслужити.

В більшості випадків вона не намагається когось образити або здатися гордовитою, вона просто звикла так жити і не уявляє, що може інакше. Лyкаві маніпуляції, хитрі плани та інші продумані кроки – своєрідний спосіб розслаблення і навіть розваги Скорпіонів.

Приборкати представницю цього знаку води в романтичних стосунках практично неможливо. Її чоловікові треба заздалегідь змиритися, що його благовірна буде боротися за лідерство в парі. Скорпіон вміє контролювати будь-які ситуації і завжди знаходиться на своїй хвилі, знаючи, як вчинити і не приймаючи порад з боку.

Близнюки

Жінки-Близнюки у глибині душі і не проти, щоб її приручив сильний чоловік. Але їй важко зупинитися і випасти з бурхливого перебігу життя, так і чоловіки зустрічаються часто «не ті». Близнюки – хитрі і виверткі, вони не мислять своє життя без постійної активності та регулярного спілкування. Близнючка обожнює свою свободу і, свідомо чи ні, робить все можливе, щоб зберегти особистий простір в цілості й схоронності.

Само собою, побудувати стосунки з такою мадам дуже складно. У певні моменти посланниця Повітря може бути досить підступна. Відмінна особливість цієї підступності полягає в тому, що вона сама не вважає свої, м’яко кажучи, лукаві вчинки такими. Дрібні капості, на її думку, взагалі не рахуються. Та й накоївши щось більш серйозне, дама-Близнюки без докорів сумління може сказати: «А що тут такого?».

Телець

Більшість Тельців хотіли б бути «хорошими дівчатками», та тільки чи то збіг обставин, чи домінуючі особливості її характеру не дають панночці-Тельцю довго залишатися милою і поступливою скромницею. Жінки, народжені під цим знаком, морально стійкі та сильні. Тому нерідко навколишні (особливо люди з близького кола) вилазять до неї на шию і зручно там осідають.

Але Телець буде тягнути «пасажирів» і всіляко їм допомагати лише до пори до часу. В один прекрасний день її терпіння лопається, і вона проявляє всі свої «чорні» риси характеру разом. Звичайно, всі ми неідеальні, але про підводні камені жінки-Тельця багато хто і не здогадуються до цього моменту, а потім шкодують, що дізналися.

Читайте також: Що потрібно зробити кожному зі знаків Зодіаку у квітні, щоб місяць був вдалим, а удача і благополуччя супроводжувати увесь рік

Овен

Гордовита і примхлива Овечка звикла, що чоловіки (та й взагалі всі навколишні) підкоряються їй, а ніяк не навпаки. Представниця першого знака стихії Вогню прагне бути переможцем у будь-якій суперечці, йде лідером по життю. На початку стосунків її чоловік може подумати, що зміг її приручити, але в більшості випадків це не так: сильні почуття можуть стримати неприборкану вдачу Овна, але лише на якийсь час.

Звичайно, вона не позбавлена моральних принципів і навряд чи піде на пряму зраду. Але фліртувати вона і далі буде з ким забажає, а вже про те, щоб осісти вдома і проводити весь час з чоловіком, і заїкатися не варто – посягань на свою свободу Овен не потерпить.