4 парам Зодіаку доводиться ризикувати, щоб стати щасливими у стосунках

Скорпіон та Терези

У цій парі саме Терезам доводиться відмовлятися від своїх принципів. Їхня дипломатичність і гнучкість сприяє тому, що Скорпіони починають відчувати їх і навіть переходити межі дозволеного.

Терези схильні ідеалізувати оточуючих та події, що відбуваються. Скорпіони вміють правильно оцінити будь-яку ситуацію. У цьому виявляється зовсім різна їхня позиція та думки.

Терезам подобається багато говорити на піднесені теми, і вони завжди прагнуть досконалості. Партнери не звикли багато балакати, вони звикли діяти. Парі важко зрозуміти один одного, тому згодом вони починають псувати життя свого обранця. Союз триває так довго, поки Терези не наважаться на розрив відносин.

Риби та Лев

У союзі складаються болючі стосунки. У момент знайомства між Левом та Рибами виникає неймовірна тяга. Але в майбутньому на них чекає розчарування. Риби поводяться надто пасивно. Це спричиняє неймовірні розбіжності.

Рибам не подобається меркантильність Левів, а тих дратує м’якотілість партнера. Парі притаманні нескінченні конфлікти, розставання та зустрічі. Миру у таких відносинах не буде.

Козеріг та Водолій

При першій зустрічі Козерогам подобається відчуженість Водолія від життя. Але все змінюється. Згодом Козерогам починає здаватися, що Водолії зовсім не зважають на їхні стосунки.

Партнери дуже різні люди, тому дійти спільного рішення у звичайних питаннях їм ніколи не вдається.

Водолій постійно шукає геніальні ідеї, а Козеріг не допомагає йому реалізуватися. Важко досягти успіху, коли найрідніша людина не вірить у це.

Початок стосунків був схожий на романтичну казку. Однак пізніше Козеріг виявився не готовим до незалежності Водолія, але вірність не дозволяє йому розірвати стосунки.

Рак та Стрілець

За першої зустрічі Рак повністю підпадає під харизму Стрільця. Його приваблює активність та оптимізм партнера. Стрільцеві подобається турбота Раків. У стосунках пануватиме любов і взаєморозуміння доти, доки Стрілець не спрямує вперед, а Рак не зможе вирушити за ним.

Вони довго не розуміють, що є різними. Після таких відносин Рак зберігатиме яскраві спогади, а Стрільці захочуть залишитися на дружній нозі, але нічого в них не вийде.