fbpx

4 пари знаків Зодіаку, де чоловік стає підкаблучником

Жінка-Діва та чоловік-Риби

Жінка хоче щоб він брав роль глави сімейства. Але її поведінка та ставлення до шлюбу говорять про протилежне.

Вона настільки напориста, прямолінійна і холоднокровна, що сама не помічає, як знищує самооцінку партнера. Чоловікові нічого не залишається, як прийняти правила гри та добровільно розчинитися у коханій.

Інфантильні Риби сумніваються у собі і вірять кожному слову критики. Знак вважає, що недостойний щастя та його доля – терпіти нескінченні приниження та образи від обраниці.

Жінка-Овен та чоловік-Телець

Запальна жінка здатна перетворити життя будь-якої людини на пекло. Друга половинка – не виняток.

Якщо це домашній Телець, її вогненна сутність розкриється на повну. З мужнього, прямолінійного та впертого чоловіка він перетвориться на безхребетну істоту, завдання якої – погоджуватися з кожним її словом.

Тельцю не варто чекати від супутниці поваги та допомоги. Для дами-Овна не герой роману, а щось середнє між рабом і слугою.

Жінка-Лев та чоловік-Терези

Чоловік любить грати на нервах дружини, чим шалено дратує запальну Левицю.

Чим активніше повітряний знак виявляє незалежність, тим сильніше зростає дратування партнерки. У результаті вона зривається феєрверком люті, рукоприкладством та моральними катуваннями.

Жінка-Близнюки та чоловік-Рак

Догодливий чоловік намагається зробити все для збереження шлюбу. Партнерка сприймає жертовність Рака як ознаку слабкості.

Чоловік готовий нескінченно потурати жінці і заздалегідь погоджується з усіма її переконаннями. Близнюки активно користуються податливістю партнера у своїх цілях і поступово перетворюють його на класичного підкаблучника.

You cannot copy content of this page