fbpx

4 по 12 грудня чекає щасливий період та приємні сюрпризи, три знаки Зодіаку

Щомісяця певним знакам зодіаку випадає особливий успіх. У грудні 2022-го особлива удача посміхнеться Дівам, Овна і Водоліям — для них починається щаслива фаза. Бережіть свою удачу.

Діва

Останній місяць року – ваша територія везіння. Вам належить не тільки розкрити потенціал по максимуму, а й отримати шанс на серйозну підтримку, щоб втілити в життя всі свої плани.

З перших днів зими ви відчуєте, як назріває щось грандіозне.

Головне завдання — встигнути всюди і не втомитись. У жодному разі не піддавайтеся провокаціям, пам’ятайте, що зірки на вашому боці. Цей ритм – тимчасова обставина, яка відчутно підштовхне вас до бажаних цілей.

В особистому житті все складається на диво позитивно.

Питання лише в тому, що ви так захоплені кар’єрним успіхом, забуваєте, що партнер потрібен не лише для виходу у світ. З цієї причини можливі проблеми у вашій сім’ї та різні образи.

Негаразди відійдуть у минуле з початком новорічних канікул. І не забудьте до списку новорічних резолюцій внести великий пункт «дякувати долі», який незабаром поповниться ще кількома вагомими приводами.

Овен

Ви почуваєтеся на романтичному підйомі, і це відчуття не зникне безрезультатно.

У грудні космос забезпечить вам шанс знайти кохання, причому у найнесподіваніших місцях.

Передноворічний місяць готує Овнам чимало приємних сюрпризів, без каверз і кармічних рахунків. Насамперед тому, що ви і справді були гарною людиною і продовжували битися з труднощами в очікуванні везіння і приємних хвилин.

Що важливо, разом із дарами долі на вас обвалиться здатність ділитися удачею з ближніми. Ви можете стати комусь добрим ангелом, познайомивши пару приємних людей, або зустріти цікаву людину, якій дуже потрібен такий друг, як ви.

Цілий місяць ви будете впевнені у своїх силах та здібностях і з подивом виявите, що часу вистачає на всі завдання. Ваш темперамент зіграє для вас гарну службу, а підзарядити батарейки можна і на початку січня.

У плані кар’єри можливі кардинальні зміни, але вам вирішувати, наскільки вони на часі. Якщо вам так комфортніше, залиште все як є, але не нехтуйте вигідною пропозицією , яка надійде під кінець року.

Водолій

Ви з народження наділені унікальною здатністю співпереживати і підтримувати, і в грудні ви будете винагороджені за свою доброту з казковим розмахом. Бажання почнуть виконуватися за кілька тижнів до новорічної ночі, але й перша половина місяця вас не розчарує.

Сподівайтеся на те, що найпотрібніше, — Всесвіт чуйно реагує на «профільні» запити. У коханні будьте готові до невеликої накладки: одразу два претенденти на вашу увагу перейдуть до активних дій, і вибрати вийде не відразу. Поспішати не треба, все вирішиться само собою в наступні зимові місяці.

Фінал року також порадує тим, що ви звикли давати, а не отримувати щирою турботою. Вам доведеться прийняти непросте рішення, і без поради тих, кому ви довіряєте, не обійтися. Переломний момент виникне на роботі, не негативний, а скоріше стресовий. Ви досить впевнені в собі і знаєте, чого хочете, тому дружнє плече буде потрібно, щоб виплеснути емоції та поділитися переживаннями.

З фінансами теж все гаразд, проте щоб не перестаратися з витратами на подарунки, складіть список покупок заздалегідь, а краще запитайте близьких, щоб вони хотіли знайти під ялинкою. Лишні витрати вам не до чого.

You cannot copy content of this page