4 стани жінки. Дізнайтеся, хто ви: королева, господиня, коханка чи дівчинка

Після цієї статті багато що стає зрозумілим. І висловлювання подруг на кшталт: “Я його надихаю, а він ноги об мене витирає”, “Чоловік мене не цінує”, “Я вже звикла бути самотньою”, “Вони хочуть тільки одного” – прояснюються. Як виявляється, справа зовсім не в чоловіках. В ідеальній жінці повинні гармонійно поєднуватися 4 стани: королева, господиня, коханка і дівчинка.

У кожній є ці чотири стани. І навіть якщо ви використовуєте тільки один, це абсолютно не означає, що три інші відсутні.

Королева

Почнемо з першого стану, який зараз все більше набирає обертів серед жінок. Цей стан королеви. Яка вона? Самостійна, самодостатня, доглянута, незалежна, впевнена, горда. Її прерогатива – кар’єрний ріст, бізнес, реалізованість в соціумі. Про допомогу не попросить ні за що! Вміє тримати себе в суспільстві, на неї дивляться із захопленням. Королева розумна і прямолінійна. У ній переважає посил: я краща за всіх, я чекаю, коли чоловік буде в мене вкладати, завойовувати, піклуватися і т. п.

Господиня

Другий стан “за популярністю” – господиня. Це материнська енергія. Енергія віддачі, яка добре виявляється під час наpoдження дитини. Така жінка готує, прибирає, вміє слухати. З нею дуже спокійно, комфортно.

Дівчинка

Дівчинка – життєрадісна, психологічно слабка, вічна мрійниця. Отримує бажане, просто тому що хоче цього (на відміну від королеви, яка всього сама досягає). До неї завжди хтось прийде на допомогу, захистить, подбає.

Коханка

Четверте – стан коханки. Це віддача, пpистpaсть, розкутість, ceксyaльність. За допомогою лiжкa жінка передає чоловікові потужну енергію, наповнюючи його силою. Вона дуже легко приваблює чоловіків.

Але ось що буває, коли всередині починається дисбаланс. У королев починається стадія самотності, ніхто їй не подобається, всередині холод. Вона вважає, що більшість чоловіків слабкі і не варті.

В надлишку “господині” жінка дуже турботлива. Чоловікові з такою зручно. Але іноді це переростає в “витирання ніг” об цю саму милу і добру. Господинею чоловіки рідко захоплюються. І дбати хочеться теж абсолютно не про господарку.

Коли поруч знаходиться вся така “дівчинка-дівчинка”, то з одного боку, чоловікові дуже приємно бути потрібним. Допомагати їй. Радувати цю дівчинку. Надихатися на подвиги. Але якщо це відбувається постійно, він вичерпується. Так як жінка знаходиться тільки в стадії отримання.

Якщо ж перевага відбувається в бік коханки, отримує така жінка тільки те, за що боролася. Так, її хочуть. Так, її завойовують (до певного моменту). Але пов’язувати з нею життя бажанням не горять. Утримати чоловіка у такої жінки не виходить.

Читайте також: Їм заздрили, адже подібне кохання трапляється раз на сто років, а він пішов до коханки

Як з цим боротися
Справжня жіночність – в умінні керувати цими чотирма станами. Дотримуватися балансу чотирьох станів. Коли чоловік прийшов голодний додому з роботи, йому цікаво тільки одне. Він хоче поїсти. І тут треба включати стан господарки.

Нагодуйте його ситно і смачно. Коли чоловік забив цвях або приніс зарплату додому – є сенс включити стан дівчинки, яка вміє захопитися своїм мисливцем.

Коханка може залучити, зацікавити, але утримати ніколи не зможе без інших трьох станів. Стан королеви – це відчуття самодостатності, любові до себе і свого тіла і, звичайно, до оточуючих. Чоловік вас не цінує?

Включайте стан королеви. Займіться собою, своєю красою, своїм тілом, своїми хобі. Але тільки не в якості помсти або образи. І побачите, що буде.

Джерело.