fbpx
Гороскоп

4 знака Зодіаку, для яких 2019 буде дуже складним

2019 рік, на жаль, не для всіх буде щасливим і вдалим. Будуть ті, кому не пощастить. Для чотирьох знаків Зодіаку 2019 рік стане роком труднощів і випробувань, подолавши які вони вийдуть на новий рівень розвитку і можливостей. Отже, яким знакам Зодіаку в 2019 році доведеться несолодко.

Овен. 2019 рік для Овнів буде схожий на американські гірки, злети будуть змінюватися падіннями, причому дуже болючими і в найбільш невідповідний час. Якщо перша половина року пройде більш-менш нормально, то друга, під впливом Нептуна, буде складатися з суцільних проблем і невдач, виправляючи наслідки яких, ви витратите масу сил і часу.

Не смітіть грішми, інакше до кінця року ви можете дуже сильно про це пошкодувати, не ігноруйте поради близьких людей, так як в результаті вони виявляться праві.

Телець. Для Тельців 2019 рік також буде не сильно радісним і вдалим, головні випробування торкнуться сфери здоров’я, яке може різко похитнутися. Не ігноруйте тривожні симптоми, погане самопочуття і загострення хронічних захворювань, відразу звертайтеся за допомогою до лікаря.

Ідеально, якщо ви поїдете в санаторій або в довгу відпустку, де в спокійній атмосфері зможете відпочити і відновити свої життєві сили. Зараз головне – ваше здоров’я і самопочуття, все інше має відійти на другий план.

Близнюки. На Близнюків негативний вплив матимуть Юпітер і Уран, тому 2019 рік не найбільш успішним, особливо це стосується фінансової сфери і сфери бізнесу. Можливі проблеми і сварки з юридичними партнерами, серйозні помилки в документації, які спричинять великі фінансові втрати.

Складнощі на роботі можуть спровокувати конфлікти і негаразди в сім’ї, аж до розлучення або розриву стосунків. Ситуація миє бути не такою плачевною, якщо Близнюки будуть стримувати свої емоції, прислухатися до порад оточуючих і уважно ставитися навіть до дрібниць.

Читайте також: З ким товаришує Свиня: 5 знаків Зодіаку, яким фантастично пощастить в 2019

Терези. Терези, під дією Урану можуть бути дуже рішучі і принципові, що не зіграє їм на руку, так як високі ризики вкласти гроші в провальні проекти, зв’язатися з неправильними людьми.

Людям цього знака захочеться кардинальних змін у своєму житті, тому вони будуть руйнувати звичні підвалини і обривати зв’язки з близькими людьми. Враховуйте всі ці застереження, коли зберетеся втілювати свою чергову “рожеву” мрію, зараз не найкращий час, але до кінця року все трохи заспокоїться і ви знайдете душевний спокій.

You cannot copy content of this page