fbpx

4 знаки Зодіаку, які ніколи не зраджують

Якщо вам потрібна вірність і відданість – придивіться до цих чотирьох знаків Зодіаку, вони вбережуть ваше серце від болю зради:

Телець (20 квітня – 20 травня)

Телець відданий за своєю натурою. Він дуже практичний, тому ідея зради не має для нього сенсу, тому що вона ніколи не закінчується нічим хорошим!

Телець – найнадійніший з усіх знаків Зодіаку, і ви можете завжди розраховувати на нього. Крім того, він, ймовірно, найгірший брехун на планеті, тому немає шансів, що ви не дізнаєтеся про інтрижку.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

У Діви велике серце, і зрада суперечить її природі. Вона добра і неймовірно практична.

Зрада забирає багато зусиль, так навіщо ж витрачати час на когось іншого? Крім того, у Діви немає необхідності в секретах.

Діва ніколи не захоче зраджувати, тому що знає гіркоту зради і не захоче заподіяти подібну біль своєму партнеру.

Діва – аналітик, вона завжди буде говорити з вами про те, що відчуває і переживає, тому що вона занадто критично ставиться до самої себе.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези люблять підтримувати мир і ненавидять несправедливість по відношенню до інших, тому зрада йде проти всього, у що вони вірять. Вони ніжні і ласкаві і люблять ставити чужі потреби перш своїх власних, так навіщо їм намагатиметься заподіяти біль тим, з ким вони пов’язані?

Зрада – останнє, що хвилює Терезів, тому що вони хочуть тільки справедливості, для всіх.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби – безнадійні романтики. Вони чесні, самовіддані і зроблять все, щоб зробити свого партнера щасливим.

Зрада неприємно їх сутності, оскільки вони зацікавлені в підтримці емоційно стабільних відносин. Навіщо їм ризикувати своїми відносинами, над якими вони так старанно працювали заради сeксy з незнайомою людиною? Ні? дякую.

Вони знають, що зрада не варта цього.

Співчуття має величезне значення для Риб, і вони завжди думають про те, як їх дії вплинуть на інших. Тому, очевидно, що зрада не входить в їх плани.

Читайте також: Три знаки Задіаку, які вміють кохати як ніхто інший

Джерело.

You cannot copy content of this page