fbpx

4 знаки Зодіаку – божевільні романтики

Ці знаки Зодіаку точно знають як доглядати за своїм партнером і приносити йому задоволення. Ці люди постійно купують квіти і шоколадні цукерки для своїх коханих, дивуючи їх несподіваними подарунками, зізнаннями в коханні, постіллю з пелюстками троянд і романтичною вечерею зі свічками. Ці знаки Зодіаку точно знають як залицятися до свого партнера і приносити йому задоволення:

Телець (20 квітня – 20 травня)
Тельцю подобається обсипати свою другу половинку подарунками, щоб та частіше думала про нього. Його щедра натура дає про себе знати і в спальні, де він частіше дає, ніж отримує.

Можливість зробити щось по-справжньому романтичне і приємне для партнера робить Тельця неймовірно щасливим, навіть якщо він не отримує стільки ж, скільки віддає.

Рак (21 червня – 22 липня)
Рак інтуїтивно зрозумілий, він – тип людини, який точно знає, що вам потрібно, перш ніж ви це скажете або зробите. Йому подобається дивувати свою обраницю домашньою їжею і турботою.

Рак любить бути спостерігачем. Він знає, що іноді вам просто необхідна підтримка, щоб поплакатися в жилетку або розслабитися після важкого робочого дня, і, якщо він може поліпшити ваш настрій, то буде безмежно щасливий допомогти вам в цьому.

Діва (23 серпня – 22 вересня)
Діва спочатку не здається романтиком, але її здатність звертати увагу на дрібниці, щоб змусити когось почувати себе особливим, доводить, що це припущення невірне. Вона пам’ятає, що ви сходите з розуму від темного шоколаду або тірамісу, і здивує вас десертом або подарунками, щоб підняти настрій.

Читайте також: “Я проживаю одразу з трьома чоловіками і мені це подобається”

Діва – кращий партнер, який святкує ювілей романтичною вечерею, святом з подарунками або божевільним ceкcoм, Діва знає, як змусити вас відчувати, що весь світ біля ваших ніг.

Риби (19 лютого – 20 березня)
Риби мають рацію в своїх романтичних знаках уваги, вони знають, як перетворити звичайні речі у виключно милі. Вони запросять вас на побачення вдома за переглядом улюблених фільмів, валяючись в купі ковдр і подушок або приведуть в кафе, де ви вперше зустрілися.

Кращий спосіб описати мрійливу природу Риб – згадати романтичний фільм. Їм подобається бути персоною, яка любить триматися за руки, цілуватися і разом їсти спагетті, як в мультику «Леді і Бродяга».

Джерело.

You cannot copy content of this page