4 знаки Зодіаку, для яких початок літа буде складним

Риба

У червні фінансові плани, які ви створили напередодні, не здійсняться. Тому вам доведеться переосмислити, як ви заробляєте гроші і скільки витрачаєте. Можливо, ви витрачаєте багато, щоб купити щось для друзів, однодумців.

Ви можете інвестувати значні кошти в незалежні організації, фонди, групи, партії. Можна інвестувати в колективний проект, який не буде прибутковим. Можливо, ви інвестуєте в мережевий маркетинг і «спалюєте» або витрачаєте останні гроші в Інтернеті.

Ваші фінансові проблеми будуть обговорюватися серед ваших друзів. Ви можете витратити більшу частину своїх грошей на веселе життя і на власні примхи. Можна придбати дорогу комп’ютерну техніку або сучасну техніку, яка швидко виходить з ладу.

Леви

Червень може закінчитися погано для вас. Проблеми можуть бути пов’язані з вашою роботою, здоров’ям чи освітою. Якщо ви мріяли працювати за кордоном, ваші плани проваляться. Крім того, якщо ви запланували відновити будь-яку діяльність, ви не зможете цього зробити.

Можливо, ви не зможете навчатися в іншому місті чи регіоні. Тепер ви можете переосмислити свою професійну діяльність і характер своєї роботи. Ваші філософські чи літературні твори не будуть завершені чи опубліковані на даний момент. Відносини з іноземними партнерами та організаціями будуть розірвані. Ви не можете навчатися або підвищувати свою кваліфікацію за кордоном. Будь-яка академічна діяльність зараз не принесе успіху.

Крім того, ви не зможете поєднувати навчання з роботою. Це не спрацює і не розширить ваш вплив. Ви не зможете працювати неповний робочий день, якщо плануєте це робити. Якщо ви зараз плануєте захистити магістерську чи дисертацію, теж нічого не вийде. Нових перспектив не буде. Ви не можете розширювати свій бізнес. Ви можете бути розчаровані своїми ідеалами або релігією. Можливо, в цей час доведеться погасити борги. Ви можете захворіти під час подорожі, а лікування може бути неефективним. Будьте обережні, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

Близнюки

Червень, на жаль,  для вас буде не надто вдалим. Ви можете втратити в цей період велику суму грошей з вини друзів. На збиткові проекти можуть бути серйозні витрати. Отримати будь-які пільги від держави може бути неможливо. Заробляти доведеться важкою працею і не чекати подарунків. Можливі стосунки з близькою вам людиною, про які ви потім пошкодуєте.

Ви можете закінчити стосунки з другом, і вам буде важко зрозуміти, що сталося. Будь-який з ваших планів може провалитися. Щось не піде так, як планувалося. Тепер ви також можете втратити своїх опікунів та однодумців.

Телець

Зірки пророкують, що в червні у вашому житті може статися кілька поганих подій. Невдачі та розчарування можуть переслідувати вас у поїздках далеко від дому. Можуть виникнути проблеми з навчанням. Здати іспити буде важко. Невдачі можливі також у навчанні, дослідженнях чи літературі. Будь-який процес навчання може розчарувати. Це, на жаль, несприятливий час для будь-якої інтелектуальної діяльності.