fbpx

4 знаки Зодіаку, для яких саме найсприятливіший час для поповнення в родині у 2022 Році

Ви давно мрієте про появу малюка, але ще маєте сумнів, коли краще? Така подія виявится найбільш вірогідною  для чотирьох щасливих зодіакальних знаків.

Рак

Всі зірки та планети сприяють появі діточок у Раків. Плутон викличе позитивні зміни у відносинах, Юпітер сприятиме  удачі а Нептун посилає свою потужну енергію для того щоб на світ з`явилися ваші нащадки. Уран  приготує вам радісний сюрприз, який змінить ваш життєвий уклад.

Діва

Діва стане супермамою. Юпітер і Сатурн тільки цьому посприяє цьому. Протягом майже всього року у цього знака буде активований сімейний сектор. Діва буде готова до нових дуже важливих обов’язків у своєму житті.

Стрілець

Вічний холостяк Стрілець почне мріяти про сім’ю. Плутон спонукає цей знак Зодіаку змінюватися і прагнути до отримання нового життєвого досвіду. Розташування планет може подарувати у прийдешньому році Стрільцеві малюка, та ще й дивувати його приємними сюрпризами.

Риби

2022 принесе величезну і безмірну радість Рибам, які давно чекають поповнення. І цьому посприяють все ті ж Юпітер і Нептун, адже вони дадуть Рибам можливість стати батьками.

You cannot copy content of this page