4 знаки Зодіаку, для яких з 13 по 19 грудня розпочнеться неймовірно важкий, але не менш вдалий період у житті. Це початок чогось нового

Козеріг

У першій половині місяця Козероги можуть зіткнутися з низкою невдач. Однак 13-19 грудня розпочнеться значно сприятливіший період: в ці дні ви зможете вирішити проблеми, які мучать вас з початку року.

Однак для цього знадобляться певні зусилля: астрологи стверджують, що найбільше доведеться попрацювати тим, хто народився 13-20 січня. Козерогам рекомендується відкритися для інновацій і бути готовим попрощатися з кимось.

Водолій

Астрологи стверджують, що невдачі в грудні не будуть супроводжувати Водолія – деякі люди, народжені під знаком, будуть здивовані несподіваною перемогою. У цей період рекомендується не відкладати термінову роботу, а намагатися використовувати кожен момент.

Астрологи радять бути вкрай обережними, оскільки в грудні у вас може розвинутися несприятлива репутація. Також слід бути обережнішим при виконанні різних робіт – через необережність можна зробити великі помилки.

Стрілець

14 грудня почнеться період втрати: можливо, доведеться розпрощатися з роботою або заощадженнями. Можливо, вам також доведеться вибрати, хто ваші справжні друзі в цей період: у грудні Стрільці зіткнуться з нечесними вчинками з боку інших. У середині місяця рекомендується завершити стару роботу і не починати нову діяльність, оскільки це просто може призвести до серйозних невдач.

Овен

У грудні рекомендується відмовитися від непотрібних речей або почати ремонт будинку: все, що ви зруйнуєте, зможе наблизити особистий успіх.