4 знаки Зодіаку до чиїх сердець найважче підібрати ключик. Іноді їх простіше відпустити ніж кохати

Скорпіон

Часто Скорпіони приваблюють потенційних партнерів своєю загадковою відстороненістю. Їх внутрішній світ надзвичайно глибокий і не пізнаний навіть їм самим. Ця внутрішня безодня робить їх дуже цікавими і “манкими” людьми. Часто представники знака знають про це і можуть використовувати це для маніпуляцій.

Водолій

Для представників цього знака важливо бути вірним собі, бути незвичайним. Їм властива екстравагантність — зовнішня або внутрішня. У цій своїй межі вони щирі, а не позерствують. В глибині душі вони дещо протиставляють себе іншим — але не войовничо. Водолії доброзичливі, досить легкі в спілкуванні — це дуже цікаві і чуйні друзі.

Водолії ні за що не розлучаться з незалежністю, однак далі дружби піти з представником цього знака непросто. Для тих, хто хоче зблизитися з Водолієм, потрібно обов’язково пройти етап цієї дружби, стати справжніми однодумцями, прийняти всі водолійські примхи і дозволити йому бути поруч з вами собою.

Стрілець

Стрілець вважається дуже волелюбним знаком. Він розумний, освічений, різнобічний, але любить працювати над цим сам, не вітає наставництва і повчань. Стрілець сам ще той учитель і моралізатор.

Стрілець може дещо зневажливо ставитися до почуттів інших, періодично обложуючи їх своєю прямолінійністю. Цей знак прагне уникнути сильного впливу на себе з боку, тому навіть в близьких відносинах підтримує легку дистанцію.

Близнюки

Серйозні стосунки для представників цього знака часто болюча тема, особливо для чоловіків-Близнюків. Люди, які прагнуть домогтися Близнюка, хочуть, щоб увага представників цього знака була зосереджена на них. Але це майже неможливо, тому що їх увага — всюди.

З представниками цього знака легко подружитися і знайти безліч точок дотику, але стабільності у стосунках домогтися складно. Краще їх зовсім відпустити — якщо їм цікаво з вами, вони самі повернуться.