4 знаки Зодіаку, до яких гроші самі йтимуть в руки у жовтні

Діва

1-8 жовтня Венера в символічному 2 будинку Дів принесе їм легкий прибуток і нові придбання. Їх дохід буде пов’язаний не з важкою роботою, а з умінням домовлятися, працювати в парі, укладати угоди, підказати комусь вихід із ситуації і отримати комісійні.

Можуть бути подарунки від коханої людини або ділових партнерів. Венера допоможе знайти Дівам баланс між їхніми фінансовими інтересами та інтересами інших людей, а також врівноважити доходи і витрати. Для цього їм потрібно розглядати фінансові ситуації з різних сторін та враховувати всі точки зору. Джерело

Сонце в цій же частині гороскопу вказує на великий плюс цього періоду — можливість ясно бачити всі свої фінансові можливості та потенційні джерела доходу. 1 жовтня фінансові події будуть пов’язані з форс-мажорними обставинами та нав’язливим бажанням Дів щось придбати або заробити, і будуть легко виходити з-під контролю.

Терези

1-8 жовтня Венера в Терезах принесе Терезам успіх у фінансових справах, але одночасно викличе сильне бажання жити добре і не напружуючись, і витрачати на комфорт, зовнішність і задоволення. З 8 жовтня до кінця місяця Венера в символічному 2 будинку посилить зацікавленість Терезів в грошах і зацикленість на фінансових питаннях. У них з’явиться емоційна сила взятися за справи, які вони відкладали в довгий ящик.

Їх доходи будуть пов’язані з ризиком, а збитки — теж з ризиком, але непотрібним і необдуманим. Крім Венери, на гроші Терезів буде впливати і Меркурій, що допоможе їм бути розважливими у складних фінансових ситуаціях. А входження Сонця у 2 будинок (знак Скорпіона) 23 жовтня підказує, що найбільш важливі фінансові справи випадуть на кінець місяця.

Скорпіон

8-31 жовтня Венера в їх знаку посилить успішність Скорпіонів в грошах і їх фінансову інтуїцію. Вони будуть ставитися до фінансових питань з великою пристрастю. Їм не варто розраховувати на подарунки або на те, що їх питання вирішить хтось інший.

Їх фінансовий добробут залежатиме тільки від них самих, від їхньої пробивної сили і того часу, який вони готові витратити на вирішення фінансових питань. Планета достатку Юпітер в їх символічному 2 будинку вказує на фінансовий достаток. Фінансові справи будуть йти з великим розмахом.

Скорпіони не стануть соромитись. Їх будуть цікавити дрібні рутинні справи. Їх задуми будуть відрізнятися масштабністю. Втім, витрати теж. Найбільш вдалими будуть 20-22 і 25 жовтня. Обережність у фінансових справах не завадить 12-13 жовтня. Багато дрібних подій, розмов про гроші і новин буде 30-31 жовтня. Можлива вигідна угода або велике придбання.

Стрілець

Планета достатку, високої якості життя та життєвої успішності Юпітер буде в знаку Стрільця. Вона дозволить Стрільцям жити на широку ногу. Їх фінансові рішення будуть відрізнятися глобальністю. Гроші Стрільцям будуть потрібні, щоб добре жити, щоб всі бачили, які вони успішні і щасливі, і поважали. Тому їм властиве хизування матеріальними можливостями і статусними речами.

Читайте також: Щоб у жовтні удача і успіх посміхнулися, ось що потрібно зробити кожному зі знаків Зодіаку

Якщо Стрільці підуть в рознос, грошей їм може не вистачати. Є ризик залізти в борги і кредити. Про це попереджають Сатурн і Плутон у їх символічному 2 будинку. Зате при усвідомленому підході до фінансових справ ці ж планети принесуть дохід від довгострокових інвестицій, стійке фінансове становище і великі гроші.

Щедрість і витрати на себе коханих і на всіх, хто їх оточує, близьких і зовсім сторонніх, Стрільці будуть демонструвати 3 і 31 жовтня. Економити і приймати зважені фінансові рішення потрібно 5 і 6 жовтня.