4 знаки Зодіаку на яких чекають труднощі і втрати в останній місяць весни

Овен

У травні Овни стануть занадто пасивними і повільними. Саме через нестачу енергії, йому буде важче досягти мети. Такий стан може призвести до того, що у вас всередині накопичиться дуже багато негативу, який рано чи пізно вирветься назовні, від чого постраждаєте ви самі, ваша робота, а також близькі люди. Астрологи радять вчитися вихлюпувати негатив – в крайньому разі розбийте тарілку. У травні з обережністю потрібно ставитися до грошей і позиками. Якщо ви вже обтяжені кредитом, схоже, що опинитеся в ситуації, яка вимагає великого вміння у її вирішенні.

Близнюки

Близнюки будуть надмірно виснажувати себе, особливо ті, хто зайнятий рухомою роботою. Позитивне ставлення допоможе вам подолати фізичну слабкість чи погане здоров’я. Вам необхідно зосередитися на своєму здоров’ї, більше відпочивати, але і не забувати про кар’єру, інакше вона забуде про вас. Організуйте своє повсякденне життя так, щоб воно було максимально ефективним. Можливо відчуєте себе важко, тому що ви взяли на себе занадто багато зобов’язань і вам просто захочеться втекти від реальності у світ фантазій. Не захоплюйтесь, це загрожує депресією.

Лев

У травні для Левів вкрай небажано займатися роботою, яку не люблять. Якщо ви не будете любити те, що робите, усе піде шкереберть, і вас можуть звільнити. Підсвідомо ви цього хочете, тому що більше не можете працювати без будь-якого сенсу. Якщо ви не працюєте і шукаєте роботу, але не хочете нічого робити, робота все одно може знайти вас. Фінансова криза для вас триває, як і боротьба за гроші. Вони затримуються, але однозначно прийдуть. Тоді ви вирішите все, що турбувало вас і позбавляла сну протягом декількох днів.

Скорпіон

У травні ви можете відчувати себе погано або прагнути до деяких змін у вашому повсякденному житті. Працюють Скорпіони можуть опинитися в ситуації втрати або необхідності адаптуватися до нової ситуації. Якщо вам вистачить вправності, є шанс поміняти роботу, або вибити більше грошей. Але що б ви не зробили, наприкінці місяця вам все одно здасться, що можна було зробити більше, і ви щось упустили. Енергія між вами і людьми, з якими ви контактуєте, повинна бути мирною, інакше відбудеться сварка або навіть розрив. Будьте мудрішими, щоб не опинитися в ситуації непримиренного конфлікту.