fbpx

4 знаки Зодіаку під яким народжуються переважно коханки, а не дружини

Скорпіон

Волелюбність представниць цього знака Зодіаку перетворює їх в коханок навіть проти власної волі. Неважливо, скільки разів вони будуть заміжні, але натура все одно візьме своє і їх потягне на завоювання кожного, хто здасться їм гідним. “Скорпіонки” настільки чарівні і привабливі, що жодному чоловікові не встояти.

Терези

Терезам властиво сумніватися, тому вони легко кидаються з крайності в крайність. Навіть обіцянки бути вірною у шлюбі не зупинить їх від прагнення слідувати за почуттями, якщо вони хоч на трохи змусять похитнутися чаші впевненості. І попри те, що для Терезів у відносинах флірт важливіше, саме бажання гри може незмінно привести представниць цього знака на шлях коханки.

Близнята

Сама подвійність знака вже говорить про те, що про сталість не може бути й мови. Сімейні цінності не мають для них ніякого значення, якщо у відносинах немає пристрасті і яскравої чуттєвості. Близнятам навіть нема потреби вступати в шлюб, оскільки все, чого вони чекають від життя, вони можуть отримати і в статусі коханок.

Стрілець

Бути дружиною вони можуть, але таке життя їм швидко набридне. А ось статус коханок їм цілком собі навіть звичний, і відчувають себе вони в цьому положенні як риба у воді. Стрільці не власники, тому ділити коханого для них не складає труднощів, але треба пам’ятати, що варто тільки послабити запал пристрастей, то представниці цього знака відправляться далі в дорогу на пошуки нових вражень.

You cannot copy content of this page