4 знаки Зодіаку, у яких будуть доленосні події протягом наступних півтора року

5 травня Місячні вузли перемістилися в знаки Близнюки — Стрілець. А це означає, що наступні півтора року затемнення будуть відбуватися в цих знаках.

Вісь знаків зодіаку Близнюки — Стрілець відповідає за такі сфери як навчання, поїздки, контакти, зв’язки та спілкування. Відповідно, протягом наступних півтора року основне завдання стосуватиметься врегулювання цих сфер. Одночасно з цим будуть актуальні питання не тільки міжнародних відносин, поїздок і переміщень, але й тема інформації.

Основні тенденції розвитку протягом наступних півтора року будуть пов’язані з умінням легко підлаштовуватися під ситуацію і реальність, яка швидко змінюється, умінням дивитися на речі з різних сторін, навчатися нового, правильно сприймати та аналізувати інформацію, що надходить, а також легше ставитися до життя.

Протягом наступних півтора року важливі доленосні події очікують на представників знаків: Близнюки, Стрільці, Діви, Риби. Гармонійними вони будуть чи напруженими — залежить від того, наскільки майбутні затемнення будуть резонувати з персональним гороскопом.