4 знаки Зодіаку у яких найсильніші ангели-хранителі

Кожному при народженні дається власний ангел-хранитель, який має особистий зв’язок з людиною і може іноді наставляти і підказувати. Звичайно, не прямо, а опосередковано, через різні знаки і подібні натяки.

Так чи інакше, наявність такого захисника має високе значення в житті. Астрологи в свою чергу кажуть, що є різні види ангелів. Деякі представники зодіакального ряду отримують більш сильних хранителів, хоча, ясна річ, розгляд сили ангелів відносно один одного є досить умовним. Джерело

Стрільці

Як кажуть, їм відповідає ангел під ім’ям Андачиїл, який здебільшого завідує подорожами і подібними справами, а також везінням і щастям. Саме тому Стрільці нерідко є такими авантюристами і здатні відчувати справжнє щастя, завдяки вродженому оптимізму.

Риби

Цих людей оберігає Егалмиїл, який дає тягу до знань і внутрішню силу. Завдяки цьому представники даного знаку володіють такою допитливістю і можуть досягати значних результатів у різних починаннях.

Читайте також: Який колір відганяє від вас удачу по знаку Зодіаку і його краще уникати

Близнюки

Тут хранителем є Бахрам, ангел, який приносить везіння. Саме тому Близнюки з легкістю приймають правильні рішення. Крім цього Бахрам наділяє здатністю бути комунікабельними і вибирати багато вірних друзів.

Діви

Представників цього знаку покриває небесний мешканець під назвою Кадмиїл, який є кращим, коли справа стосується терпіння і працездатності. Відносини цього знака зі своїми охоронцями досить цікаві. Діви не дуже покладаються на всяких ангелів і звикли просто розмірено і послідовно робити свою справу, тоді як Кадмиїл завжди перебуває поблизу і підказує правильні рішення.